Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni szerintetek?

Így le tudok fogyni szerintetek?

Figyelt kérdés

30 kilót szeretnék leadni. 180 centi vagyok 90 kiló és lány. Eddig valószínűleg a mozgásszegény életmód és az egészségtelen kaják miatt híztam de most próbálok változtatni....kalóriszámolás és az étrendem egészségesebbé tétele mellett heti 5x mozognék...egy-egy óra jógát és 40 perc Péntek Enikős videót a has-comb;hát-popsi részeket. Ha pedig kicsit melegebb lesz és nyilván nyáron időm is több lesz akkor pedig futni is elkezdenék...3 jógát felváltanék futással és csak 2x jógáznék a tornát pedig ugyanúgy 5x csinálnám.

A jógát eddig is csinálgattam de nem valami rendszeresen...és hát ez a módszer egyszer már majdnem bevált csak akkor egyéb okok miatt feladtam...de most megvan a kellő motiváció szóval megpróbálnám....szerintetek sikerülhet nyár végére leadnom azt a 30 kilót? Vagy ehhez évek kellenek? Köszönöm ha valaki segít<3 15\L



2017. febr. 25. 07:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Csináld kitartóan és meglesz az eredménye! Lehet, hogy már egy hónap múlva érzékeled a változást, de az is lehet hogy csak fél év múlva. Egy biztos, ha rendszeresen csinálod és nem adod fel, lesz eredménye.
2017. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2017. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dev5 válasza:

Ha biztatás kell beszélj a szüleiddel.. De annak nincs értelme, hogy felteszed többször ugyan azt a kérdést.

Sok sikert!

2017. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne a bevitt, hanem a leadott kalóriát számold! Sokkal többre mész vele.


Miért?


Ha belősz magadnak 1500 kcal-t egy napra, akkor folyamatosan éhes vagy, megy a sakkozás, hogy mi fér még bele, mi nem, így lesz az 1 db alma először egy fél, majd egy negyed, a 10 deka rizs 8, majd 5. Ha a tested már megvész egy kis energiáért, és megeszel egy sportszeletet, akkor jön az önvád, meg a bűntudat...


A 30 kilóhoz több, mint egy év kell, főleg hogy még növésben is vagy, a szervezeted építené magát. Jövő nyár végére reális, havi másfél kiló az egy teljesen tartható tempó, ami életmódváltozásból jön, nem pedig abból, hogy hirtelen takarékra veszed a kaját és emellett csúcsra járatod a terhelést. Az ilyet csak feladni lehet.


Szóval miért a mozgást kell számolni? Azért, mert ha elégedetlen vagy a fogyás ütemével, akkor bármikor mondhatod azt, hogy futok 5 perccel többet, vagy kicsit jobban megnyomom a tempót és 10 mp-el jobb 1000 méteres időket futok, hogy nem hagyom ki az edzésemet csak mert kicsit punnyadt vagyok a nap végére... Többet mozogni mindig lehet. Erősebben hajtani mindig lehet.


Kevesebb enni egy idő után nem.


Én közel 25 kilót adtam le, változatlan étrenddel, tisztán a mozgással.

2017. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!