Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az átlátszófó...

Mennyire hatásos az átlátszófóliás technika?

Figyelt kérdés

fél évvel ezelőtt határoztam el magam rendesen, hogy fogyni akarok. (Többnyire combról.) A napi 30-60 perc futást választottam, mivel szinte mindenki szerint az a leghatékonyabb. Féléve csinálom, de semmi eredmény, legalábbis szerintem. Hiába tűnik el a felesleg, izmosabb lesz, nem vékonyabb. :/

Pár napja találtam a fent írt technikát, és nem tudom, mennyire hatásos, aki csinálta már, írja le legyen szíves milyen ez, előre is köszönöm!



#fogyás #vékony #comb #átlátszófóliás technika
2017. febr. 27. 04:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hatásos? Meg a sok féle fogyasztó tabletta, semmit nem kell csinálni és lesz eredmény.
2017. febr. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most írta, hogy fut mellette -_- istenem

Egyébként nem tudom. Barátnőm próbálta, meg fogom kérdezni és válaszolok megint (btw ő is sportolt mellette/vele)

2017. febr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alufólia jobb...
2017. febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Átlátszófóliás technika a legjobb a világon, mindent eltüntet, de óvatosan vele. Egyszer betekertem egy 20 ezrest és eltünt. Abba az univerzumba kerülhetett ahova az általa kiteleportált zsírsejtek is.
2017. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Betekertem a lábaimat és mozgás és diéta nélkül olyan vékony lettem alul, mint egy 8 éves kisfiú, de csak ott, mert létezik helyi zsírégetés ugye köztudottan. Most úgy nézek ki mint Johny Bravo. Először az arcodat kell körbe tekerni egyébként, a zsírsejtek tesztelik, hogy kibírsz-e 4 és fél percet levegő nélkül, ha igen, akkor befogadnak maguk közé és parancsolhatsz nekik. Így működik utána ez a módszer, betekered pl a combod és parancsolod a zsírsejteknek hogy távozzanak.
2017. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igen értelmes válaszokat... Elég lett volna egy "nem ér semmit" is.
2017. febr. 27. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira hatásos hogy azon a részen jobban izzatsz ,tehát lényegében van benne plusz dolog

De ha nincs ertrend akkor te egész nap lehetsz betekerve akkor sem fog lemenni

2017. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!