Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani gyorsan...

Tudnátok ajánlani gyorsan elkészithetö (max.30 perc) alacsony kaloriatartalmu ételeket, ami egyben laktato is? Recepttel kérném.

Figyelt kérdés
Az elmult 1,5 évben fôztek ràm és minden egyéb életmodvàltoztatàs nélkül megszabadultam 10 kilotol és fel sem tünt, ahogy olvadtak e a kilok. 2 honapja egyedül vagyok és màr most làtom, hogy jönnek vissza a kilok. Utàlok fözni, igy mindig rendelek vagy gyorsan bekapok valamit, ami nem igényel sok elökészületet, de ezek mindig elég kaloriadus megoldàsok.

2017. febr. 27. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökfőzelék (mirelit gyalult tökből) tükörtojással. Receptet találsz a neten. Kb. 10 perc alatt elkészül mindkettő.
2017. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan el lehet készíteni jó kajákat.

Pl csirkemell salátával.

Lehet venni zacsis salit amit csak fűszerezned kell. Csirkemellet kockákra vágod, kevés zsiradékon megsütöd. Kb.15perc az egész.

Vagy simán süthetsz húst sütőben zöldségágyon. Bárminemű zöldséggel amit szeretsz. Bedobod és kész. Próbálj meg főzni, lehet benne örömet lelni, jó ki kikapcsolódás, közben hallgathasz zenét vagy rádióműsorokat. Egyszerre főzhetsz többet , így pár napig majd nem kell.

Vannak nagyon jó egyszerű levesek is, az internet tele van receptekkel.

2017. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemliteni, hogy vegetàriànus vagyok, igy minden husos kaja ki van zàrva.
2017. márc. 3. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A hirtelen rendelek, v bekapok vakamit-nél minden jobb, amit te magad készítesz. Sok étel van, ami hamar elkészül. Neki kell állni főzni! Persze, ha diétásat akarsz, akkor hanyagold a cukrot és a fehér lisztet.
2020. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!