Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gusztusom van a csokira...

Nagyon gusztusom van a csokira. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! nagyon gusztusom van a csokira, de nem szeretnem elrontani a dietamat. Ha holnap mondjuk megeszek 1 tábla csokit (semmi mást, csak azt enném egész nap), akkor az felhizlalna? Kis adagokban nem tudok csokit enni.

2017. márc. 5. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Ne koplalj csokival sem és vidd be, amit kell.


Tervezd bele a tábla csokit a napodba.

Ha nekem kell valami töményebb cucc, aminek az összetétele nem egészen megfelelő, akkor aznap több tojásfehérjét tervezek. A makróimat szeretem rendben tartani s az esszenciális tápanyagok zömét is lehetőleg ételből viszem be.

Eszembe nem jutna 5-600 kcalt enni minimális fehérjével egy nap. Mire jó az?

Nem hizlalna fel, kemény koplalás közben csak fogyni lehet, az energia már csak ilyen. Csak éppen butaság.

2017. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Illetve elgondolkodhatsz, hogy tényleg csoki kell-e. Én is szeretem a csokit, de nekem a kakaó a lényeg. Úgyhogy egy kakaós cucc remekül pótolja. Házi forró csoki, házi csokiszósz, kakaós süti, konjaclisztes vagy banános csokipuding, másoknak akár kakaós zabkása, nekem az nem annyira jön be...
2017. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
És mi van akkor, ha megeszel egy csokit. Semmi. Azt edd, ami jól esik. Pörköltet, fehér kenyeret, csokit, sört.
2017. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

a koplalást nem ajánlanám, de szerintem legyen annyi akaraterőd h csak a negyedét eszed meg. aztán félrerakod, fogatmosol vagy rágózol és csinálsz vmit h elterelje a figyelmed.


amúgy én is csokifüggő vagyok, de nem szabad 1 táblát megenni, az nagyon sok. inkább lassan kiélvezem az ízét...úhh csurog a nyálam érte

2017. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alain Delon ***** válasza:
76%
Egy tábla csokitól miért híznál fel? (Tudod, nem Karácsony és Szilveszter között hízik meg az ember, hanem Szilveszter és Karácsony között.) Annak meg, hogy kívánod a csokit, nyomós oka lehet, ugyanis a csoki sok, a szervezet számára nagyon hasznos dolgot tartalmaz. Ez annál igazabb, minél sötétebb és keserűbb a csoki.
2017. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Ezzel együtt valaki magyarázza már el, hogy ha kívánod a csokit, attól még miért kell egy egész táblával megenni???

Egyél egy kockát, szélső esetben akár minden nap, és ugyanúgy nem történik semmi.

2017. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg mondjuk csak pár sor csokit enni

Ha mégis megeszed az egész táblát, számold bele a napi kalóriakeretedbe vagy sportolj picit többet, de nyugodtan egyél mást is

2017. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hízlalni biztos nem fog
2017. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fehérje szelet! Nagyon finomakat lehet kapni, és szépen beépithető a napodba.
2017. márc. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Ha annyira csokira vágysz ott van a Biotech Zero Bar vagy bármilyen más protein szelet.

Én ezeket sem nagyon eszem,de ha már csoki akkor inkább ez.

2017. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!