Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha gyenge vagyok az éhségtől,...

Ha gyenge vagyok az éhségtől, akkor a szervezetem már feldolgozta a megevett ételt?

Figyelt kérdés
Azt, tudom, hogy ha éhesek vagyunk, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs bennünk kaja. Viszont hogyha az éhségtől már gyenge vagyok, szédülök, stb?

2017. márc. 6. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül. Azt is jelentheti a gyengeség, szédülés, remegés, hogy magas az inzulin szinted. Főleg, ha előtte valami durván cukrosat ettél. Ha az ételeid típusa tökéletes diéta szempontból, akkor viszont felesleges megvárni a gyengeséget, mert az éhség elég pontosan jelzi, hogy mikor van szükséged új adag ételre.
2017. márc. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mikor ettél utoljára és mit?


Mi a fäsznak megvárni a szédülést? Miért nem lehet 3 óránként enni egy keveset, ami lassúfelszívódású?


Miért kell ezt csinálni emberek, MIÉRT?

2017. márc. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
#2 mert azt hiszi hogy évek elbszott étrendjé o kijavítja 1 hónap alatt es leadja azt a felesleget amihez 8-10 hónap kellene, dehát neki nincs annyi ideje es nyilván ha megkevesebbet eszik, akkor meggyorsabb lesz a fogyas.
2017. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inzulinrezisztens vagyok, eddig az állapotig nem szabad eljutnom, ugráltatni a cukorszintet. A többiek írják jól. 3-4 óránként meghatározott mennyiségű, lassú felszívódású táplálék kell. Ha már szédülsz, el vagy késve.
2017. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert mielőtt eszek, biztosra akarok menni hogy a szervezetemben már nincs kaja és emiatt kénytelen volt a felesleghez nyúlni (?)

3 kg-t akarok leadni, csak sajnos fontos lenne jövő péntekig

2017. márc. 6. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
#5 Ez nagyon nem így működik.
2017. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, ez nem így működik. Elég, ha deficitben vagy, amúgysem tudod megállapítani, mikor hol van az étel. Miért nem jó az, amit sokunk csinál, hogy ha éhesek vagyunk, eszünk? Vagy amikor ideje van, nem mindenki éhes.

Az éhség mit sem jelent. A gyengeség is lehet más okból, ahogy ezt már írták. Fura dolgai vannak a szervezetnek. Van, hogy nem eszik az ember fél napig és elgyengül s van, hogy nem eszik egy hétig és semmi. Az étrend is számít s bizonyára még rengeteg dolog.

Ha érzed, hogy tényleg az éhségtől szédülsz, akkor egyél. Ha gyakran van ez, miközben betartod a saját kis étrendi szabályaidat, akkor talán gondold át és változtass. Nem mindenki tud koplalni, de még erős, normális deficitet sem tartani, legalábbis nem akármilyen étrend és elosztás mellett.


Az nem igaz, hogy pár óránként enni kell, nagyon sokan vagyunk, akik úgy éheznénk ugyanannyi kalória mellett. Ez egyéni.

2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!