Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok evvel a módszerrel?

Fogyhatok evvel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 1 hónapja kezdtem el a fogyokúrát, és alig ettem valamit meg nem is ittam ásványvizet, de közben futottam heti 3 szor.

3-4 naponta volt székletem.

Most meg 2 hete úgy csinálom, hogy napi szinten 3 litert iszom, heti 3-4 nap futok 35 percet, gyakrabban eszek keveset, 2 óránként, fogyokurás termékeket

Azt veszem észre hogy mindennap wc landolok, akkor ez most jó jel a fogyásomhoz?

meginditottam a fogyásomat? Most akkor a szervezetem a zsirhoz fog hozzányúlni, nem pedig az izomhoz?

Mult hónapba csak 3kg ment le rólam alighogy.

Most akkor jóval több fog menni olyan kb 4-5kg?

Tanácsokat kérekszépen-

Tapasztalatot.



2017. márc. 6. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúra kategória! 3 kg fogyás egy hónap alatt nagyon jó, annál több ne legyen! Az izomvesztést megfelelő táplálkozással (sok fehérje) és testmozgással tudod minimalizálni.
2017. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel elég fehérjét, az izom bomlik le, teljesen mindegy, hányszor mész wc-re.
2017. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha minden nap van székleted, ez javulásnak mondható.

Nem muszáj 2 óránként enni, a gyümölcsökön, egyes zöldségeken kívül a többi étel nem emésztődik meg ennyi idő alatt. De neked kell érezned, mi az ideális neked. Nekem 5 étkezés, amiből 3 fehérjedúsabb főétkezés és köztük 2 kicsi.

Mit jelent nálad az, hogy "fogyókúrás termék"?

2017. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Milyen fehérjéhez nyúltál ami nem hízlalt?

Mit ajánlasz?

2022. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!