Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy tábla csoki belefér?

Napi egy tábla csoki belefér?

Figyelt kérdés

Fél év utan issmét fogyózok, mivel sajnos mindig jojózom :S. Túlságossan is édesszájú vagyok, így van olyan nap, hogy egy fél tepsi süti is el fogy. Most ezt meg elégeltem, és napi fél-egy tábla csokira, vagy hassonló mennyiségü sütire korlatozom a napi édességadagom. Kérdezném, hogy ennyi még belefér?.

169 cm/51 kg vagyok és nő



2017. márc. 7. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

51 kilósan napi két táblát is megehetnél, ugyanis egyáltalán nem vagy túlsúlyos, még egy-két kiló el is férne rajtad.

Hova akarsz fogyni még?

2017. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lóg rajtam a háj, persze nem minden hol
2017. márc. 7. 09:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túlsúlyos ne aggódj. Viszont próbáld ki azt, hogy fekete csokit eszel és csak egy kockát eszel meg, de azt úgy, hogy elszopogatod lassan. Így nagyon telít és utána nem fogsz már kívánni többet. Akármennyi kiló vagy, napi egy tábla csoki nagyon nem egészséges.
2017. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előtte mikor fogyóztál, akkor koplaltál? Akkor lehet olyan, hogy nincs rajtad izom, de ilyen alacsony súllyal lóg rajtad a háj.
2017. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 6kg-mal el vagy maradva már így is a normál testsúlytól.Testképzavarod van.


Ha nagyon fogyni akarsz,akkor kevesebb kalóriát kell bevinned mint eddig.Hogy azt miből viszed be,azt te döntöd el.Annak mondjuk semmi értelme nincsen,ha csontsoványra lefogysz,ráadásul a napi kalóriabeviteledet finomított ételekből fedezed.Olvass utána a makróknak,pl.


Edzeni sem ártana mert a fogyástól még jobban megereszkedik a BŐRÖD,amit te egyébként zsírnak látsz.

2017. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kizart dolog hogy 51 kilosan logjon rolad a háj.
2017. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 tábla csoki, akkor is sok, ha nem vagy kövér... ez rengeteg édesség, amit leírsz, ami nem most, de később okozhat gondot, akár cukorbetegséget is.

De tudom, hogy aki szereti az édességet az enni is fogja pláne ilyen mennyiséget, nehéz róla leállni, bármilyen elrettentést ír az ember. Te életed, a Te döntésed.


Kicsit más, de mégis hasonló: Szomszéd nagyon szeretett cigizni, többen kérték, hogy hagyja abba, orcosok, a fia is próbált segíteni, csak ennyit mondott, hogy ne szóljon bele senki, az ő élete...

Eljött az élete utolsó hónapja, amikor az orvosok is mondták nincs mit tenni... élete utolsó hónapját végig sírta, hogy nem akar meghalni, meg ő leakarta tenni a cigit.


Ő élete volt, az ő döntése.....

2017. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy kis ideig "koplaltam", igen, lehet attól lógok. Mostanaban edzek, vagyis heti ötször hasazom otthon ( 25 felülés)
2017. márc. 7. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Heti 5-ször 25 felülés nem edzés.

Olvasnivaló :

[link]

2017. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
25 felules az lofax kerlek alasan, nem edzes.
2017. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!