Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok, ehhez 82 kg. Pont egy hónapja, február 14-én döntöttem el, hogy lefogyok. Azóta csak annyi történt, hogy néha lemegyek 81 kg-ra, aztán vissza 82-re és ez így meg ide-oda.


Így eszem:


Munkanapokon

- reggeli: egy kis pohár kefírbe vagy joghurtba zabpelyhet teszek egészen addig, míg össze nem áll

- kb. 10 órakor megeszek egy tk kenyérből készült szendvicset, amibe csirkemellsonkát teszek. Ez két vékony szelet kenyér, nem olyan normál nagy.

- kb. 1 órakor eszek egy almát

- 3 órakor megeszek egy másik ugyanolyan szendvicset

- hazaérés után (kb. 5 óra) vagy eszek egy kicsit abból, ami ebédre van, vagy csak bekapok pár Korpovit kekszet

- vacsora: megeszek még 1-2 szendvicset szójatejjel

A normál tejet elhagytam, mert tele van laktózzal, ami ugyebár cukor.


Nem munkanapokon


- reggeli: ugyanaz

- ebéd: éppen ami van, de csak fél adagot

- uzsonna: egy alma

- vacsora: 1-2 tk, csirkemellsonkás szendvics szójatejjel

Ha az étkezések között kicsit megéhezem, eszem néhány Korpovitot.


Csak vizet iszom, kb. 3 litert naponta, édességet abszolút nem eszek.


Most biztos azt fogjátok mondani, hogy ez kevés, de egyszerűen képtelen vagyok többet enni.

Járok futni is kb. hetente 3-4x, közepes tempóban futok 40-50 percet és szoktam hullahoppkarikázni, ami engem igencsak megizzaszt és érzem is a combizmomon, hogy megdolgoztattam, mert pattog utána.

Min változtassak?



2017. márc. 14. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az étkezéssel lesz a gond, tuti becsúszik itt-ott, ez-az amit nem számolsz bele
2017. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem állitanám hogy tul keveset eszel..

Elég sokszor szerepel a szendvics szó..

És a joghurtba a tul sok zabpehely sem jo.

Nem a legjobb ez az étrend

2017. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
valóban, ez napi 4 szendvics, plusz főtt étel ebéd (néha)
2017. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Krisz85 ***** válasza:
azért mert ez nem diéta.
2017. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szójatej nagyon rossz választás, a pajzsmirigyre elég káros, ill. több negatív hatása is van.
2017. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a kenyeret. Tökmindegy, hogy tk vagy anyamkinja, ne! Tapasztalat! Max időnként egy szelet reggelire, ha nagyon szereted es hiányzik, de így nem fogsz fogyni, hogy napi 4 szendvicset megeszel. Sovány hús, zöldség, kevés gyümölcs, túró ok, Tejfol nem ok, joghurt elfogadható. Sajt módjával. Tej mehet, ha csak mondjuk a kavedba teszel 1-1 decit, nem lesz semmi bajod tőle. Cukor helyett eritrit mondjuk. Bár en napi ket kávét iszom ket cukorral es 14 kilót dobtam le december óta, ez a kevéske belefér nekem. De semmi mas! Nulla lisztes-cukros cucc.
2017. márc. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

6-os: Kávét egyáltalán nem iszok, cukrot sem semmiben sehol. Kenyér helyett mit lehet enni? Reggelire nyilván nem fogok csirkemellet enni. Tejfölt alapból nem szeretem, semmibe sem teszek évek óta nem ettem.

2017. márc. 15. 08:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Reggelire egyél akár gyümölcsöt vagy mondjuk főtt tojást zölségekkel. Csak egy példa. Sok sikert neked.
2017. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zedricht válasza:

Én reggelire eszek egy szendvicst, tk-t, van benne sonka vaj meg zöldség. Ebédre meg úgy napközbe(mert suliba járok) eszek csirkét rizzsel vagy zöldségekkel. Vacsorára meg ilyen délutánkor eszek egy levest esetleg, kb heti 1x mert amúgy nem vagyok oda a levesekért, meg akármilyen húst zöldséggek vagy rizzsel.

74 kg voltam 20% körüli tzs-vel

Most 69 kg vagyok kb olyan 15% tzs-vel.

Szóval nálad valószínüleg a kajálással lesz a gond.

F

2017. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vacsorára mit egyek?
2017. márc. 15. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!