Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még bulimiásnak sem vagyok jó?

Még bulimiásnak sem vagyok jó?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve,félreértés ne essék,nem akarok bulimiás lenni,de már 2x próbálkoztam hánytatással(kb 10-12x dugtam le a fogkefét a torkomon,de mindig csak kis mennyiség jött fel,még arra is képtelen lennék,hogy meghánytassam magam? Egy napig birom a koplalást,utána meg bezabálok.. Utálom magam,pedig ezelőtt bírtam a koplalást,de mostanában nem. Mi történt,segítség nem akarok evészavaros lenni és nem akarok félni azételtől,de mar most nagy ellenségemnek tekintem:(

2017. márc. 20. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb keress fel egy pszichológust mert ennek nem lesz jó vége.

Ez az állandó koplalás dolog is messze van a normálistól.

2017. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 papagenou ***** válasza:
100%
nem koplalnod kellene, hanem rendszeresen, normális, nem sokat enni, ezt szerintem te is tudod. de menj el orvoshoz és kérj segítséget.
2017. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig már evészavaros vagy.

Menjél orvoshoz.

2017. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rókázni csak akkor fogsz ha bezabálsz rendesen és adsz neki vizet is. De itt szerintem az evészavar egy másik dolognak a tünete. Dokit javaslok.
2017. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ittam ra direkt sokat,meg hanytatasok kozt is ittam
2017. márc. 20. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Életképtelen vagy, szedd már össze magad...
2017. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
De mozogni az derogál mi?
2017. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, ez betegesen hangzik.
2017. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A koplalás és a hányás sehova nem vezet hosszútávon. (Jó, max a kórházba, vagy ami mèg rosszab, a temetőbe...)Mondom ezt több év tapasztalattal a hátam mögött, megjárva a bulimiát. Hidd el, nem éri meg. Persze tudom, mondhatták nekem is anno. De nekem szerencsém van, hogy itt vagyok, nem mindenkinek adatik ez meg és belehal. Nem is olyan kicsi erre az esély. Lassan 5 éve (lekopogom) nem csinálom, de még mindig magamon hordozom a betegség nyomait, de főleg lelkileg. Fizikailag a gyomrom sínylette meg. Nagyon könnyen vissza tudna jönni a kaja ma is, magától, mert lett egy fa..a kis refluxom, és ha közelebbről nézi valaki, akkor a fogamon is igen látszik, hogy el vannak kopva. Most komolyan, kell ez neked?

Ez még csak a jobbik eset, ami velem történt. Ha van kedved beszélgethetünk privátba erről. Igaz, nem pszichológus vagyok (habár, az szerettem volna lenni), de szerintem van sok tapasztalatom az evészavart illetően.

2017. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a hányást. Nálam a depresszióm váltja ki. Néha nagyon nagyon boldog vagyok és akkor normálisan is eszem, aztán hónapokig koplalok-zabálok-hányok.

A fogaim nagyrésze átlátszó, meg a hajam is ritkább mint régen. Kegyetlenrossz, mert evés közben sírhatnékom van de mégis tömöm magam, aztán 2-3pohár melegvíz és wc.

Nem fogyok vele, ez természetes, de nem tudom abbahagyni ilyenkor, mikor átkattan az agyam. Pedig edzek is heti 3x. (Most is izomlázam van)

Én még nem vagyok bulimiás, (Csak heti szinten fordul elő hányás, van hogy csak 2 hétben egyszer. Inkább kardiózással próbálom "ledolgozni") de félek, hogy az leszek. Téged is intelek ettől mert csak tönkretesz.

És mégvalami. Az ételről és magadról alkotott képed teljesen tropára megy. Sokszor azt vettem észre, hogy egy kiadós koplalás után nálam a "bezabálás" egy sajtosszedvicsből állt, amiért elvileg nem kéne bűntudatom legyen (pláne ha annyit eszem egész nap) szóval inkább keress pszichológust mert a fogorvos drágább.

2017. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!