Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek még?

Cukor chan kérdése:

Van valami ötletetek még?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, de nem tudom már esetleg mit csináljak mert rendszeresen edzek géppel/felülés/fekvőtámasz és minden nap tesin is rést veszek és nem eszem felesleg szénhidrátot sem, egy nap 2 alkalommal eszem, egy szendvicset délelőtt és vacsorázom (nem mindig vacsizom) és nem szoktam zsíros ételeket sem enni inkább zöldség/gyümölcs, nem járok MacDonalt-ba nem szeretem a sült krumplit valamint a csokis dolgokat sem szeretem, és nem eszem emlős húst. Inni sem szoktam cukrosat inni, ritkán kólát de ásványvizet iszom (azt sem mindig egy nap jó ha elérem az 0,5 litert folyadékban) :/ Nem tudom mit tehetnék még, ha valakinek van ötlete azt megköszönném ^^ Kb 178 cm és olyan 60-65 Kg 15/lány

#edzés #fogyókúra #evés #kilóvesztés
2017. márc. 22. 16:26
 1/7 anonim válasza:
0%

Elvileg ha a zsiradékot szénhidrát nélkül viszed be, akkor nem rakódik le.

Közvetlenül elalvás előtt ne egyél semmit.

Kólát nem érdemes inni még ritkán sem, mellesleg ha szénsavas ásványvizet iszol, az kb olyan mintha nem ittál volna semmit, szóval a folyadékbevitelednél csakis a natúr szénsavmentes csapvizet/ásványvizet számold.

Ha a 0,5 litert az össz folyadékbevitelre érted az nagyon csekély mennyiség. Napi 2-3l vizet azért ajánlott bevinni. Jó ha a közeledben van, és már a szomjúság jelét megelőzően pótolod.

2017. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm ^^ Igen már sokan mondták hogy innom kéne, csak egyszerűen nem leszek szomjas és elfelejtem. Köszönöm a segítséget
2017. márc. 22. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kalóriadeficitben kell lenned..
2017. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem mindent megfogadni ^^
2017. márc. 22. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hová akarsz fogyni?

Van, hogy csak napi egy szendvicset eszel? Az durva koplalás.

2017. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Az legyen az ő dolga. Nem mindegy az nektek?

De jobban utána kellene olvasnia a kérdezőnek is a téma után.

2017. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána járok még a témának ^^
2017. márc. 23. 07:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!