Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tokából fogyni?

Hogyan lehet tokából fogyni?

Figyelt kérdés

Hello!én egy 12 éves 157 cm-es lány vagyok és 42 kg.aránylag mindenhol jó az alakom de mégos van egy kis tokám!segítenétek abban hogyan és milyen gyakorlatokkal lehet ezt eltűntetni?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. márc. 23. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*mégis
2017. márc. 23. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Napi IQ-bajnok sötét kislány megérkezett!


A mai 12 éveseknek nincs ilyenkor tanulnivalójuk?


Kislány, gebe vagy a magasságodhoz, tokád meg??? Hagyjuk már, oké! Húzzál inkább matekleckét írni! Azzal legalább növelni fogod az agysejtjeidet!

2017. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak mondom kitűnő tanuló vagyok és már előre megtanultam mindent!tanulás mellett zeneiskolába járok ahol szintén sokszor vizsgák vannak!nem vagyok sötét sem IQ bajnok igenis rengeteget tanulok csak ma már előbb kész lettem a leckével és holnapra nem kellett sokat kivételesen tanulnom!egyépként a matek leckém már rég készen van!én nem írnék másnak ilyeneket úgy,hogy nem is tudom hogy milyen tanuló vagy hogy néz ki...stb.

mindenkit szépen megkérek,hogy csak értelmes és hasznos válaszokat írjon nekem!köszönöm

2017. márc. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!