Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges fogyással elérhetem...

Egészséges fogyással elérhetem ezt az alakot, HA IGEN HOGYAN? Koplalás nélkül!

Figyelt kérdés
[link] , nincsen sok felesleg rajtam már de tanácstalan vagyok. Kerlek titeket, hogy ne a véleményeteket mondjatok el az alakrol, hanem arra válaszoljatok amit kérdeztem ! Koszonom
2017. márc. 24. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Koplalás nélkül nem igazán.
2017. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ilyennek szulettel akkor sehogy.
2017. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép, nem értem miért akarnál ilyen lenni. Amúgy koplalással el lehet érni a kórosan sovány súlykategóriát. Egészségesen viszont nem lehet egészségtelenül soványra fogyni, kicsit ellentmondásos lenne, nem?
2017. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ezt az 'alakot' kétféleképpen lehet elérni: ha olyannak születtél, aki egy dekát sem tud felszedni, vagy pedig ESETLEG ha rommá éhezteted magad és SEMMIT nem mozogsz, nehogy legyen rajtad izom. De valószínűleg előbb esnél össze, minthogy ilyen legyél.
2017. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen a kiindulási pont, azaz a csontjaid, izmaid formája, a testalkatod. Én akkor sem lennék ilyen, ha csontsoványra fogynék, mert rövidebbek a lábaim, keskenyebb a csípőm, a derekam nem valami karcsú, amolyan "fiús alkatom" van. Nekem nem célom, hogy másokra hasonlítsak, a saját adottságaimból próbálom a legjobbat kihozni.
2017. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem hülyeség hogy sehogyse lehet ezt elérni koplalás nélkül.
2017. márc. 24. 18:43
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez a nő betegesen sovány, anorexiás. Miért akarsz ilyen lenni?

ez nem egészséges, éhezés nélkül normális ember nem ilyen.

2017. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De.
2017. márc. 24. 19:57
 9/20 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy a combja közötti nagy lyuk, ami neked tetszik, általában a lányokat az zavarja, ha összeér...

Nos, sajnos ezügyben ki kell ábrándítsalak. Amennyiben nem olyan genetikával rendelkezel, hogy alapjáraton úgymond "O" lábad van, sehogy. Mivel zsír se nagyon van rajta tisztán látszik, hogy alapjáraton olyan a csontozata, hogy messze van egymástól a combcsontja. A belső combja neki is vastagszik, ha közelebb lenne, akkor jobban összeérne neki is...

Szóval, ilyen vékony lehetsz, de hogy ilyen legyen a lábad...annak szinte nulla az esélye genetika nélkül.

2017. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Melyik az a belső comb?
2017. márc. 25. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!