Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni étrendet vagy...

Tudnátok írni étrendet vagy csak egy sablont?

Figyelt kérdés

Hali.Elkezdtem mostanában edzeni , futni , sportolni illetve minimálisan egészségesen táplálkozni.Az lenne a kérdésem hogy milyen diétát javasoltok egy gyerekkorúnak akire még a szülei főznek és hát azt kell ennie ami aznap az ebéd akár mennyire zsíros , szénhidrátos , avagy cukros.Tisztában vagyok vele hogy egy héten max 1 kiló tömegvesztés az egészséges az felett kóros egyrészt másrészt a fejlődésben lévő szervezetet tönkre is vághatja.Szóval ennek megfelelően kaphatnék valami sémát vagy egy komplett étrendet ami nem áll annyi főtt ill sült kajából.Az előző mondataimat azért írtam hogy az "Alma diéta" meg egyéb hülyeség mellett álló emberek kerüljenek légyszives.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)

Szép napot!



2017. márc. 25. 10:27
 1/3 anonim válasza:

Reggelizz majdnem bármi is legyen az. Ha pékáru van akkor inkább teljeskiörlésű vagy bármi ilyen.

Tízóraizz: gyümölcs vagy joghurt(natúr)

Ebéd ugye ami van :) amit anya

Uzsonna gyümölcs, joghurt(natúr)

Vacsi: valami könnyű. Saláta,joghurt,zöldségek sorolhatnám :)

Fontos hogy fogyssz vizet. Jobb lesz az emésztésed tőle a gyümölcsöktöl meg zöldségektől is :)

Kerüld a péksüti,pizza, sok cukor,fehérliszt sorolhatnám. De ha az ebédben van akkor van, de akkor a nap többi részében ne fogyassz :)

2017. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok reggelire ehetsz rántottát 3 tojásból pl.
2017. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyjából így eszek már lassan 4 hete ugyanis eddig is így képzeltem el de mostmár tutira tudom xd..már -3 kg megvan :D szóval elvileg hatásos is
2017. ápr. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!