Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lesz-e így ez a...

Hatásos lesz-e így ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves fiú vagyok, 188 cm magas és kb. 125 kg. A tavalyi évben sajnos nem figyeltem oda a táplálkozásra, dőzsöltem, és egy huszas felugrott rám.

Elhatároztam, hogy szebben akarok kinézni ismét, és tettem pár lépést ez ügyben, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez így hosszú távon hatásos lesz-e?

Leraktam az összes nasit, rágcsálnivalót, cukros és lisztes termékeket. Naponta eszek gyümölcsöt, legfőképp almát, sült húst, mellé zöldségeket, mint pl. saláta egy kis joghurtos öntettel, stb. Mindig kis adagokat, és kb. 3-4x egy nap. Hetente 5 testnevelés órám van, szerencsére az edző minden napra kitalál valami erőnléti gyakorlatot, tehát a testmozgásban nincs hiány, pluszba még mellette esténként elszoktam járni sétálni. Nem szeretek futni este az utcán, ezért választottam inkább a gyors gyaloglást. Naponta 1,5-2 liter vizet fogyasztok. Sajnos nem igazán szeretem a mentes vizet, de ahogy olvastam a savas víztől sem lesz semmi bajom.

A válaszokat előre is köszönöm.

Valamint, ha valakinek van valami finom receptje, ami egészséges és nem túl megterhelő, azt nagyon szívesen fogadom.:)



2017. márc. 26. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég jó a koncepciód. Egyszerű és gyors kajának ott a tojás, sokféle ételt lehet készíteni belőle. A szénhidrátot próbáld alacsonyan tartani, a te esetedben megfontolandó a gyümölcsök minimalizálása is.
2017. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért?( a gyümölcsös rész)
2017. márc. 27. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert nagy túlsúlytól kellene megszabadulnod. A gyümölcsök nagyon egészségesek, de amíg fogyózol, jobb vigyázni velük a fruktóztartalmuk miatt, ami elősegíti a zsírraktározást.

Ha tudsz angolul, tudok küldeni neked pár olyan film címét, amit érdemes megnézni.

2017. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!