Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet mozgás nélkül...

Hogy lehet mozgás nélkül lefogyni?

Figyelt kérdés
Kolléganőim durva diétába kezdtek még év elején. Egy irodában ülünk, ezért látom/láttam. Javasoltam nekik a mozgást, hogy hatékony lehet, erre kiröhögtek meg leszóltak, hogy nekem nincs gyerekem, ezért nem tudom mi az, ha valkai elfoglalt. Nekik nincs idejük mozgásra. Viszont tényleg sokat fogytak, látványosan.
2017. márc. 26. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrenddel végül is...csak nehezebb.

Formásodni/izmosodni meg mozgással érhető el viszont. Továbbá azért a sportnak van egy jól eső "endorfinos" "elfáradtam" érzése is amit nem rossz megszokni :)

2017. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

" erre kiröhögtek meg leszóltak, hogy nekem nincs gyerekem,"


Na ez a része az, amit soha sem értek. Mitől érzi magát többnek az aki képes volt már szaporodni? Erre még a baktériumok is képesek.


Egyébként a kérdésre a válasz: lehet koplalni, vagy normális étrenddel is lehet. A második egészséges, de lassabb.


Az meg külön vicc, hogy valakinek nincs heti 3x 20 perce magára. Kb. ennyivel lehet eredményt is elérni normális étrenddel kombinálva.


20mp fekvőtámasz(10-15, amennyi megy), 10mp szünet. Ez 8-szor. Ezután ennyi hasprés, majd guggolás, majd 4 ütemű fekvőtámasz. Ez, ha minden 8-as széria után 1 percet pihenek, akkor pontosan 20 perc. És még nekem is kemény. Pedig edzek egy ideje.

Akinek ennyi ideje nincs, az csak lusta.

2017. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás = kalóriadeficit
2017. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Fogyas= 80% dieta 20% mozgas..

A mozgas a jobb kozerzeten segit meg a formasodason. A fogyas javareszt az etkezesen mulik.

2017. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
2-es válaszoló, te még biztis nem szaporodtál...azok szokták bántásnak venni, ha megemlítik, hogy nincs gyerekük :)
2017. márc. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de ezen én sosem húzom fel magam, a második válaszoló válasza teljesen korrekt.
2017. márc. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 gyerekes anyuka vagyok, és én is "mozgás nélkül" fogytam kb. 15 kilót (inkább úgy fogalmaznék, külön sport vagy edzés beiktatása nélkül, a gyerekek mellett nem sok időm volt üldögélni). Nem bonyolult, csak jó étrend kell hozzá.

Persze a sport, edzés nagyon fontos az egészséghez és a jó alakhoz. Napi 20-30 perc már valami, annyi azért mindenkinek beleférhet a napjába, most már én is azon vagyok, hogy ennyi mindenképpen beleférjen.

2017. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 27. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló, 2-es vagyok. De szaporodtam.:)

Csak én ezt sosem dörgöltem senkinek az orra alá, mert neki még nincs. Valószínű én ha 60-70 leszek, akkor sem fogom kiválságosnak érezni magam, és butának nézni aki még nem tapasztalt annyit.:)

2017. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mekkora súlyfeleslegük van/volt, és előtte hogyan táplálkoztak.

Az én egyik kolléganőm bőven 100 kg felett van, nem reggelizik, cserébe állandóan csokit és zsíros, cukros dolgokat fogyaszt, vizet szinte nem iszik.

Viszont ha elkezdene egészségesen étkezni, elhagyná ezt a sok egészségtelen vackot, még mozgás nélkül is lennének eredményei.

2017. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!