Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HASHAJTÓ/ KESERŰRÓról tapaszta...

HASHAJTÓ/ KESERŰRÓról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jó. Tudom hogy ártalmas. De a tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Kinek hogyan hatott és milyen súlyvesztést értetek el vele? Valamint mennyi idő alatt?


Kérlek kort és nemet írjatok.



2017. márc. 30. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

semennyit, mivel, józan paraszti ésszel tudjuk, hogy a hashajtó a belekben lévő salakanyagokat pucolja ki, a hízás pedig amiatt történik, hogy előtte a gyomorban felszívódnak a tápanyagok. Ráadásul a rendszeres hashajtózás kiöli a bélbolyhokat, és hamarosan csak a hashajtó segítségével fogsz csak wc-zni tudni.


Van minimális súlyvesztés, de csak annyi és addig, míg a lerakódott salakanyag kitisztul.

2017. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Több helyen hallottam már hogy működik.

Anatómus vagyok, tudom milyen vészeljékkel jár.

2017. márc. 30. 20:04
 3/14 A kérdező kommentje:

Van akinek a sportban van kitartása, van akinek inkább a tanulásban. Én mindig utóbbi voltam.

És az étrendet sem tudom. Betartani.

2017. márc. 30. 20:47
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor dagadt maradsz.
2017. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha az emberi testetel foglalkozol, akkor tudhatnad hogy mivel jar es miert NEM szabad csinalni.
2017. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudod milyen veszélyekkel jár az még inkább baromság..ha az lennél, tanultad volna a szervezeted működését, így tudnád hogy akármit mondtak, hülyeség...olvass a bél perisztalktikájáról és a tápanyagok felszívódásáról..ráadásként a hashajtók mechanizmusáról se ártana, mivel a legtöbb csak a bél perisztalktikáját fokozva fejt ki hatást, ami ugye fogyáshoz semmit nem ér, mert addigra a tápanyagok feloldódnak.(leendő orvos)
2017. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fogyókúrák kategória, nem a fosókúrák!


Másrészről hosszútávon lehet vele fogyni, hisz ha elhalnak az egyes bélszakaszaid, akkor ugye azok már nem tudnak tápanyagot felszívni. Mellékhatás a több hasi heg, meg néha a sztómazsák is. Ez csak a te döntésed.

2017. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6.valaszolo. Tanultam én is eleget az orvosin hidd el neked a belek mukodeserol meg arrol is h melyik hashajto hogyan hat, mi hol és hogyan emesztodik meg.

Viszont egyik baratom így fogyott nem tul sokat, 6-7 kilot és folyton zabalt. Elvileg ellent mond annak amit tanitanak, de majd rajossz arra, hogy az egyetemen megtanulsz sok olyan dolgot is aminek nem veszed hasznat praktizalo orvoskent (szerencsere en foglalkozom betegekkel).

2017. márc. 31. 15:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Na de a kerdes a TAPASZTALATOKRA vonatkozik :)
2017. márc. 31. 15:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat az,hogy qrva sok a sz@r hozzáállású ember.
2017. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!