Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki járt már pszichológusnál...

Aki járt már pszichológusnál étkezéssel összefüggő probléma miatt: hogyan kérjek időpontot? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beteg, de úgy érzem, túl sok dolog történt velem az elmúlt néhány évben, és érzelmi evésbe menekültem. Szeretnék fogyni, újra egyensúlyra találni, de eddig még nem sikerült, csak átmenetileg. Találtam egy szimpatikus pszichológust, akivel elbeszélgetnék, de félek felhívni. Mit mondjak neki, mit szeretnék tőle? Még magam sem tudom, tud-e segíteni, csak úgy gondoltam, adnék egy esélyt egy beszélgetésnek...
2017. ápr. 1. 11:49
 1/1 anonim válasza:
Ezt mond. Meg hogy egy időpontot szeretnél. Nyitottak és barátságosak. És segítőkészek. Azért vannak, hogy segítsenek, ez a munkájuk. Ne félj tőlük.
2017. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!