Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Aki járt már pszichológusnál étkezéssel összefüggő probléma miatt: hogyan kérjek időpontot? Mit mondjak?

Nem vagyok beteg, de úgy érzem, túl sok dolog történt velem az elmúlt néhány évben, és érzelmi evésbe menekültem. Szeretnék fogyni, újra egyensúlyra találni, de eddig még nem sikerült, csak átmenetileg. Találtam egy szimpatikus pszichológust, akivel elbeszélgetnék, de félek felhívni. Mit mondjak neki, mit szeretnék tőle? Még magam sem tudom, tud-e segíteni, csak úgy gondoltam, adnék egy esélyt egy beszélgetésnek...

2017. ápr. 1. 11:49  Privát üzenet  

A válasz
Ezt mond. Meg hogy egy időpontot szeretnél. Nyitottak és barátságosak. És segítőkészek. Azért vannak, hogy segítsenek, ez a munkájuk. Ne félj tőlük.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. ápr. 4. 14:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit mondjak anyámnak az Anorexiáról?
Tudnátok segíteni nekem? (A többi lent)
Mit csináljak? Fogyás-Menszesz probléma
Diétánál probléma ha későn kelek, és az első étkezés olyan 11-13 között van?
Menstruációval összefüggő probléma, van valakinek hasonló? Mitől lehet ez?
Napok óta üres részek vannak a start lapon, nem összefüggő min eddig, a coolNovo frissített, ez lenne a probléma, esetleg más?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!