Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki hosszú távon iszik...

Ha valaki hosszú távon iszik alkoholt, az okozhat hízást, vagy ha mozog az ember (mozgós jellegű munkát végez, fizikai munka) akkor nem? Fokozhatja a stresszt?

Figyelt kérdés

Ha valaki hosszú ideig (pl. két hete naponta) ivott / iszik alkoholt (nem 1 dl bor, hanem pl. 2 héttel ezelőtt csak 2,5-4 dl bor, majd 1 hete tömény + 2 dl bor) az fokozhatja a stresszt illetve hátráltatja a fogyit?


Főleg a fogyi téma érdekelne. Ha aznap sok mozgás van (nehéz fizikai munka) akkor mi van? Engem is érdekelne, mert én is fogyizok, az alkohol elvileg a májba kerül nem? Vagy az izmokba a glikogén?

(a májra ható káros hatásokról tud a barátnőm, csak eléggé stresszes volt.. )

én is fogyizok, ő is.

Ő: 23 l én: 24 l


2017. ápr. 10. 00:02
 1/2 anonim válasza:

Életmód, edzéshatékonyság vizsgálatokkal (is) foglalkozom.


Műszeres mérésekkel kimutattuk, hogy az alkohol felpörgeti a szervezetet, gátolja például az edzés utáni, vagy az általános regenerációt, alvást.


Hasonló hatással van rá, mint a stressz.


Ráadásul üres kalória, ami hátráltatja a fogyást.


Ezek tudatában fogyaszd.

2017. ápr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Borzalmas mennyiségű kalória van az alkoholban. Minden étrended hazavág, fogyni képtelenség rendszeres ivással, de súlyt tartani is elég nehéz lesz.
2017. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!