Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha 169 cm és 85 kg vagyok...

Bulimic Royalty kérdése:

Hogyha 169 cm és 85 kg vagyok 25,5 kg-t szeretnék fogyni mennyi idő alatt (hónapokban) sikerülhet ez? Szeretném, hogyha minél hamarabb sikerülne elérnem.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 00:01
 1/3 Ördögfióka válasza:
92%
Átlagról beszélhetünk. A gyors fogyás nem egészséges, meg könnyű visszahízni. Az első négy hétben heti egy kiló a normális, utána fél kiló hetente kb. Időbe telik, de elhízni is.
2017. ápr. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Én fél év alatt fogytam le 20 kilót. Heti 5x másfél óra edzés, sok víz, semmi kenyér, tészta, édesség.
2017. ápr. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Számolj havonta 3 kg átlaggal. Fél év alatt a 16-18-20 kg körül biztosan lemegy. Ne azt nézd, hogy a közel 26-ot mikorra adod le, mindig csak arra az egyetlen hétre, hónapra figyelj, amiben éppen vagy!!! Hetente 60-80 dkg, max. 1 kg.

Amikor már a 8-10 kg-ot leadtad, egész másként fogod értékelni a még hátralevőt, és nem leszel türelmetlen!

2017. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!