Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák lefogyni gyorsan...

Hogyan tudnák lefogyni gyorsan 15kg-ot?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség, visszamegy, sehogy stb.. tisztában vagyok ezekkel is

Nagyon fura az okom is..

Pl hogy lehetne? Napi test mozgással edzőterem + futás

Enni mit lehetne?

Vagy hogy kezdjek vele

:/



2017. ápr. 15. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 3-4 hónap alatt.
2017. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
először cseréld le a tudnákot tudnékra
2017. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Vágd le az egyik lábad!
2017. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél betonozni, told egész nap a púpozott talicskát a 40 fokban, hogy a tüdőd kiszakad. Enni nincs időd, azt estére úgy elfáradsz, hogy vacsora helyett elalszol. Másnap ugyanez. Jövő héten ugyanez. Hát úgy lefogysz, hogy az nem igaz... Még hogy edzőterem, meg fogyókúra...
2017. ápr. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 savelog válasza:

Sajnos ezt csak intenzív mozgással érheted el, de nem túl rövid idő alatt, mert felborulsz mint a büdösbogár, aztán meg kórház lesz a vége.

Kezdj el mondjuk kettlebellezni, futni napi szinten, és figyel oda az étkezésedre, hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amit elhasznál naponta a tested. Csökkentsd a szénhidrát bevitelét (ne szüntesd meg!!!).

Itt nagyon sok cikk van erről, sőt étkezési tanácsokat is adnak: [link]


Kalóriatáblázat: [link]


Sok sikert hozzá!

2017. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy hónap alatt 12 kg-ot adtam le. A kolléganőim kérdezték, hogy milyen módszerrel fogyokúrázom. Ők is kipróbálnák.

Akkor nem ettem. Ittam sok vizet és ettem naponta 1 májkrémes kenyeret.

Azért, mert nem volt többre pénzem. Elvitte a teljes fizumat annó a devizahitel. A kajára sem maradt pénz. Éheztem, de megmaradt a lakás és lefogytam.

Nagy akarat kell hozzá, vagy kényszerhelyzet. Ezt nem ajánlom, mert rámehet az egészséged. Heti 1 kg még nem okoz később bajt.

Ne akarj nagyon gyorsan lefogyni! Kezd azzal, nem eszel cukrot és tésztát(kenyér, zsömle, köretek, stb). Az sem lesz könnyű.

2017. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen köszönöm:)
2017. ápr. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!