Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tinik! Sikeres fogyás sztorik?

Tinik! Sikeres fogyás sztorik?

Figyelt kérdés

Szasztok! :D

13 éves lány vagyok, már több mint fél éve, hogy sikeresen leadtam 12 kg-t. Jelenleg 169 cm vagyok, 52 kg, amiben benne van az izom is. Áttértem a szörnyű diétákból, anorexiából az egészséges életmódra, és két hónapja vegetáriánus vagyok:D Nekem nagyon bevált, sokkal jobb a teljesítesem a sportokban is. Heti x2 konditerembe járok, és heti x4 otthon tornázok, futok, vagy pilatesezek. Átlagosan napi 1800/1850 kcal-t eszem, olyan vicces, hogy többet eszem, mint a szüleim, akik nem túl egészségesek. :D

Nektek sikerült fogynotok, es tartanotok a súlyotokat? :)



(UI: Nehogy félre értse valaki, egyáltalán nem hencegésből írtam ki! Sőt, ha lehet, motiválni szeretnék olyan embereket, akik szeretnének fittek, és boldogak lenni, mert ha nekem sikerült, akkor AKÁRKINEK fog! :) )


2017. ápr. 21. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem semmi! :)

Én nyáron futással fogytam főleg combról, nen számoltam kalóriákat csak próbáktam egészségesen enni. Aztán visszajött a hasamra meg a combomra pár centi, szóval januárban újra fogytam, nagyon sok kardióval+erősítéssel, valamint kizártam teljesen a glutént, laktózt, cukrot arra az egy hónapra. Bár, ez nem biztos, hogy jó ötlet volt, mert nem igazán volt energiám, fáradékony voltam. Miután sikerült elérnem az "álom alakom" sikerült belekergetnem magam egy étkezési betegségbe, nagyon keveset ettem és továbbra is folytattam a rengeteg edzést. Ilyenkor voltam 44 kg a 170 centimhez. :/ Most már észheztértem és fokozatosan elkezdtem növelni a kalóriákat, már 900-1200 körül eszem minden nap. :) Most futok vagy kardiózom, kb 40 percet, heti ötször és így tök jól tartom az alakom eddig, remélem ez így is marad, bár még mindig elég kevés kiló vagyok. Most már nem is görcsölök rá annyira a kajálásra olyan betegesen, de néha még mindig rám jön a dolog :/

2017. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, gratulálok! ^^


Tavaly voltam veled egyidős, viszont nekem még sajnos nem sikerült a fogyás. :(

Most mély ponton voltam/vagyok, de úgy döntöttem most elkezdem valóban és meg is valósítom.(Nagy szavak, tettek nélkül, ugye? :D)


Köszi, hogy kiírtad, engem motiváltál! :))

2017. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen:)

En is igy kezdtem:D Nyáron elkezdtem futni, nem nagyon figyeltem az étkezésre, csak mozogtam napi szinten. Aztán jött egy nagy ötlet, hogy mi lenne, ha egészséges lennék? Az is lettem......kb 1 hónapig. Utána valahogy megváltozott a véleményem a testemmel kapcsolatban, elkezdtem nem enni, volt mindenféle diéta, reggel-este a mérlegen álltam...aztán mindez átment betegségbe. 2 hónap utan mar eleg sokat fogytam, vékony voltam es baromi csontos (oke, most is eléggé az vagyok, de ez nem ugyanolyan), de meg mindig rettentő kövérnek éreztem magam. Anyukámnak feltűnt, hogy kevesebb ideig futok, többször is majdnem elestem a futópadon, semmi energiam nem volt... Szerencsére még időben megállítottak, és meggyógyultam. Az akaraterom hajtott. Viszont. Rohadt sokat hiztam. Sokkal több jött vissza, mint amennyi lement. Ekkor kezdtem el ujra egészséges lenni, edzeni, és körülbelül február óta boldog vagyok!:) Es ez a legfontosabb.

Remelem veled is fognak rendeződni a dolgok! :)

2017. ápr. 21. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:

2.! :)

Nagyon örülök, hogy valamennyire motivált! Tényleg nagyon! Túl fogsz jutni a mélyponton!:) Nekem is volt (ami gáz, mert eleg fiatal vagyok), en ekkor hiztam meg:o

Sok sikert kívánok! :) Biztos vagyok benne, hogy sikerrel fogsz járni!

2017. ápr. 21. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem motiválj a kondizásra légyszi :D
2017. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13 évesen 98 kiló voltam, most 75. Egészségesebben kezdtem enni, mozogtam.. nem fogytam gyorsan, de nagyon büszke vagyok magamra<3

Azóta elkezdtem kalóriákat számolni és kondiba járni, hogy tartsam a súlyom, vagyis inkább izmosodjak. Azóta sokkal jobban élvezem az életem.

Neked pedig hatalmas gratula! :) 16/f

2017. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huu engen motivaltal koszii!:)) Epp most kezdek bele remelem sikerul!:))
2017. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!