Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már nem bírok fogyni,...

Ha már nem bírok fogyni, akkor hagyjam, vagy még próbálkozzam? Bővebben lent

Figyelt kérdés
3 évig kézilabdáztam, ez idő alatt fogytam 20 kg-t. Most a magasságom és a súlyom közt -108 a különbség. Mindig is el akartam érni a -110-et, de alapból kicsi a súlyom, meg alacsony is vagyok (160 cm). Amikor sikerült elérnem a 49-50 kg-t, az mindig csak koplalással ment, utána mindig visszaszedtem magam 53-54-re. Most is ez történt. Érdemes-e még próbálkozni, csak nagyobb időt adni a testemnek, vagy ez az ideális súlyom, és azért nem megy már le? Vagy egyszerűen cak kicsi súlyfeleslegből nehéz fogyni? Ki szeretném hozni magamból a maximumot, és nem tudom melyik lenne a helyes döntés.

2017. ápr. 22. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ideális a súlyod! Gratulálok! :)
2017. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok. Valahogy az 54-55 kg-t könnyebben tudom tartani, mint az 52-53at. Pedig azt sem koplalással értem el.

Én már elfogadtam. Az a 2 kg nem sokat jelent. Úgy vagyok vele, hogy nyilván a szervezetem jobban tudja, mint én.

165 centi vagyok egyébként.

Teljesen jó a súlyod, nyilván az alakod is.

Rugaszkodj el a számoktól te is.

2017. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

"Az a 2 kg nem sokat jelent."


Egészen pontosan: semmit sem jelent 160 centis magasságnál és 50-60 kg között.

2017. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis súlyfeleslegből nehezebb fogyni, de neked nem is kell. Semmi baja a súlyodnak. Inkább arra koncentrálj, hogy ne hízz vissza. Egyébként gratulálok. A sportot ne hagyd abba.
2017. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!