Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy diétázzak így?

Hogy diétázzak így?

Figyelt kérdés
Reggel 8tól este 8ig az egyetemen vagyok szinte minden nap. 5x kellene egyek, úgy, hogy ne legyek éhes utána, de ne is legyen egészségtelen az étkezésem. Hogy oldjam ezt meg?
2017. ápr. 22. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csomagolj egy egyészséges főételt + egészséges nasikat pl: répa felvágva, uborka , műzliszeletek, vagy fehérjeszelet , gyümölcsturmixok vagy zöldségturmixok, de a krémleveseket is könnyen el tudod vinni. Magvak, szendvicsek.
2017. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli: otthon

Uzsonna: joghurt (addig eláll hűtés nélkül, vagy vegyél egy mini hűtőtáskát, ami kisebb mint az A4-es méret, jön a nyár, ilyenkor lehet kapni.

Ebéd: menzán, hús és saláta vagy párolt zöldség

Uzsonna: gyümölcs

Vacsora: otthon (igen, lehet enni lefekvés előtt 2 órával, ha 8-ig órád van, nyilván nem fekszel le fél 9-kor)

2017. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal számodra megfelelő ételt dobozban vagy vegyél. Mi ezzel a gond?

Nem tudhatom, neked mi a laktató s milyen az étrended... De szinte bármit elvihetsz, a legeslegromlandóbb vagy melegen nem jó ételek kivételével (azokat is el lehet, csak macerás).

Nekem is logikus, hogy 2 étkezésed otthon legyen (már ha az neked megfelel. amikor én ettem napi ötször, 11-kor kezdtem), én egy időben a legnagyobb étkezésemet este tartottam, egész más otthon, nyugodtan táplálkozni. De én tudok egyszerre sokat enni, aki nem, annak ez máshogy néz ki. Személy szerint tuti vinnék olajos magvat, aszalt gyümölcsöt vagy egyik étkezésre vagy csak vészhelyzetre, ha éhes maradnék... De a "normálisabb" étel tényleg mindenkinek más. Én tojást eszem, de van, aki szendvicset vagy zabkását... Persze ehetsz húst is zöldséggel (egy jól átsütött hús nem nagyon romlandó, délben simán megeheted), csak azzal még nehéz jóllakni, esélyes, hogy elég kevés kalóriát ad (bár laktatót). Igaz, 5 étkezésnél elmegy egynek, amúgyis mennyiség s konkrét összetétel kérdése.

2017. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!