Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a helyes út a hatékony...

Mi a helyes út a hatékony fogyáshoz? 15/L

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete elhatároztam,hogy mostantól egészségesen fogok étkezni és lejárok konditerembe.Eddig sikerült is,igaz,időhiány miatt csak kétszer.3-3 órát edzettem végig keményen.Jól bírom,mert sokat sportoltam kiskoromban.Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy hogyan tehetném még hatékonyabbá a fogyást.Esetleg alkalmazzak e testsúly-kontroll szereket(BioTechUSA).Most 72 kg vagyok és körülbelül 165 cm.Esetleg ha tudnátok tippeket írni,nagyon hálás lennék.

2017. ápr. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Liszt, cukor elhagyása, 1500 kcal naponta, sok zoldseg, tojás, túró, sajt, hús.
2017. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leírom,hogy mit ne igyál,és egyél.

Üdítő italok/az ízesített vizek sem,/

Gyorséttermi kaják/Meki,KFC,stb.

Sütik....

A fogyás titka 80%étkezés

20% edzés Ha fogyni akarsz tartsd be!

2017. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én saját tapasztalatból kiindulva azt ajánlanám, hogy figyelj oda a mértékekre étkezésnél pl: szedj ki egy adag kaját amit egy étkezés alkalmával el fogyasztanál és azt felezd meg, a másik felét tedd félre ( azt majd megeszed később) hozzá igyál egy nagy pohár vizet az pedig kellő kép eltelít.Legyen meg a 3 fő étkezésed és ha mellettünk éhes vagy egyél gyümölcsöt,zöldséget vagy ritkán de egy kevés magvakat.Ne csapasd annyira kondit kivéve ha izmokat akarsz építeni, akkor sajnos esélyes, hogy nehezebb leszel mint most vagy ha pont ez a cél akkor tárgytalan, ha viszont szálkásítanál akkor a kardió az amit én figyelmedbe ajánlanék. :) Nekem személy szerint a futás vált be a legjobban , ezt se kell minden nap hanem mondjuk minden második nap. Sok sikert!!
2017. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeségeket mint a biotech usa ne használj,mert csak tönkrevágja a szervezetedet.

Fogadd meg az előttem kommentelők tanácsát.:)

2017. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!