Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetseges lefogyn...

Szerintetek lehetseges lefogynom 1.5 honap alatt 60kilorol 54-55korulre ugy hoy meg id latszodjon es tartos legyen?

Figyelt kérdés

14L 160cm es 59-60kg. Masok szerint nem vagyok kover de en nem erzem magam jol a boromben mert izmos a combom es meg zsiros is:\ massal nincs nagy problemam de orulnek ha picit mindenhonnan fogynak.

Mit ajanlotok?



2017. ápr. 23. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, az koplalás, a szervezeted csak raktározni kezd és vissza fogod hízni... Inkább étkezz normálisan, tornázz, mozogj és ne éprilis végén találd ki, hogy nyárra fogyni akarsz...
2017. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval lehetetlen ennyit fogynom ennyi ido alatt?
2017. ápr. 23. 15:46
 3/5 anonim válasza:
Nem..szerintem nem az a lehetetlen h lefogyj hanem hogy tartós legyen énis így voltam sajnos...1.5 hónapig nem ettem semmit kb aztán lefogytam 4 kilót. De most 2 hónap alatt ugy étkeztem ahogy eddig és visszajött 6 ..meg csomo narancsbőr ugyhogy jol megszivattam magam
2017. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem optimalis. Heti 1 kg fogyas az ajanlott ha kiszamolod 6 het az 6 kg ha jol csinaltad. De lehet nem annyira fog megvaltozni a tested par kilotol:)
2017. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat, szerintem azert belevagok vagyis megprobalom meg ha nem is siekrul ennyi ido alatt akkot majd nyar vegere hatha:)
2017. ápr. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!