Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy gyors vagy lassú az anyagcseréd?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyors az anyagcseréd, akkor olyan vagy, mint az unokatestvérem. Rengeteget eszik, de nem hízik, mivel az alap-létfenntartásához kell a sok tápanyag. Mióta belekezdett a testépítésbe, konkrétan zabál, annyit mint négy másik felnőtt.
2017. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

én mindig sovány voltam, mióta testépítek se eszek többet, és kb 20kg izom feljött és 0 izom.

A kövérek is ugyanannyit esznek, mint a vékonyak, a plusz 20kg háj sok évnyi csoki eredménye

2017. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem sportolok semmit.

Iskolába járok.

Reggelire; 6:50kor péksütemény-->pogácsa,túrós batyu,bejgli vagy teljes kiörlésű kenyeret szoktam reggelizni.

-Iskolába megeszek 1 banánt 10:00kor , maci vagy trappista sajtot + 5 db. Téli szalámit vagy 1 db nagy tarját 12:00kor.

Bent vagyok 3ig utána go haza ebédelni.

Ebédre: pörkölt,rizs vagy krumpli az ebéd. Vmikor+leves (Mindegyikhez csirke)

Én 1 db csirkét és 5-6 nagy kanálnyit eszem köretként.

Uzsi: 1 db zöld alma 16;00kor

Sütemény (csoki,keksz,péksütemény) amelyiket épp megkívánom.

Vacsi; nem mindig szoktam enni vacsorát.

De ha eszem akk. 18:00kor Teljes kiörlésű kenyeret vagy tojásrántottát eszem.

Fent szokram lenni kb. 22ig.

(Üdítőket nem iszom max. A Márkát amibe 0%os cukor van)

1,5 l víz/naponta

2017. ápr. 23. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyiségek nélkül nem tudhatom, mennyit eszel s persze ott van az aktivitás is.


Abból derül ki az anyagcsere sebessége, hogy mennyi étellel tartasz épp súlyt. Pl. én párszáz kcallal a kalóriabázis súlytartás tippje fölött is fogyok, így az enyém az átlagnál kicsit gyorsabb lehet.

2017. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!