Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Ultra Loss Shake vagy a...

Az Ultra Loss Shake vagy a tuurbó diéta a megbízhatóbb, hatásosabb?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki valamelyiket? Elért eredmény ?
2017. ápr. 23. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusom megnéztem konkrétan mi ez, honlapjáról másolva:


A Program dióhéjban:


1. Méregtelenítés (1-2-3.nap): reggelire, ebédre, vacsorára 1-1 adag Ttturbó D. turmixital.*

2. Súlycsökkentés (2 hét): reggelire, vacsorára 1-1 adag Ttturbó D. turmixital, ebédre 600 kcal értékű fehérjében gazdag, és szénhidrátszegény étel.

3. Stabilizálás (2 hét): vacsorára 1 adag Ttturbó D. turmixital. Napi kalória bevitel ezen felül 1200-1500 kcal értékű, fehérjében gazdag, és szénhidrátszegény étel.


Magyarul első 3 napba ehetsz 500 kcalt kb 3 adag fehérjeturmixból (40%os megjegyzem ez egy nagy xar, 3ad áron 80%ost lehet venni akárhol) utána pedig 2 turmix+ 600kcal (kb 900 kcal) persze h megy le a súly mint állat 1000 kcal mellett. :D

2017. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

...de még mindig nem kaptam választ a kérdésemre,mivel nem ez volt a kérdés..

...ha jól tudom ez az oldal arra van hogy kérdéseket tegyünk fel,legyen az normális vagy hülye kérdés..

...a kulturált emberek a kérdésekre válaszolnak,nem a konfliktust keresik ,,jézusom,, mondat kezdéssel (gondolom lenézően) ...de köszönöm válaszod.

2017. ápr. 23. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
2 közül az ultra loss shake, több fehérje és rost van benne+ egyéb extrák, tejsavó fehérje és nem szója, olcsóbb, másik mellett semmi nem szól.
2017. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. ápr. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!