Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha csak fenékből...

Mit tegyek ha csak fenékből nem fogyok? Onnét HOGYAN?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Minden álmom egy éve hogy lefogyhassak, ezért először elkezdtem egy nem túl durva diétát, tehát amellett hogy teljesen kiiktattam a chipset, csokit és popcornt, a cukrot, sok esetben fehér lisztet és egy hónapban csak egyszer iszom mondjuk gyümölcslét víz helyett, az összes többi nap csapvizet iszom és sok este zöld teát.


Emellett természetesen sportolok. Most épp dolgozatidőszak van, ezért egy hétre abbahagytam de amúgy futni járok és néha otthon edzem.


Az a helyzet szóval hogy fogytam is, látszik rajtam, mert sokan odajöttek hozzám hogy mennyire megváltoztam. A legtöbb esetben ugyanis csak azt látják a ruháimtól ami kilátszik, nyak kulccsont és az szent igaz, hogy felsőtestben csont és bőr vagyok, vagyis ott tényleg sikeresen lefogytam. A vádlim is nagyon vékony ami általában kilátszik a szoknya alól és így mindenki ezt látja és azt hiszi tényleg vékony lettem, de... a combomon és a fenekemen még nagy a felesleg. Ezt onnét tudom hogy amikor ugrálok vagy szökdécselek a tükörben látszik ahogy a zsír pattog. Jó ez most furi volt de így van:D


Hogy tudnám eltűntetni a fenekemről ha MÉG EDDIG SEM JÖTT LE? Segítsetek! Tapasztalatok??



2017. ápr. 23. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ide egy jó edzésterv kell, vagy/és az étrendet kijavítani más megoldás nincs. Többet kéne tudni rólad, kinézet, genetika, egyéb adatok, ezek nélkül csak találgatni lehet.
2017. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kinézetemről mondva, 169 cm vagyok és 50 kg, deréktól felfele vékony, alul pedig kicsivel teltebb. Azt tudom mondani rá, hogy mint a körte alak. Google képekbe egy csomó képet kidob róla, na úgy nézek ki nagyjából. A genetikám ilyen, anyukám abszolút körte alakú, tehát a csípő széles, telt.

Igazából az eredeti tervem nyárra az volt, hogy továbbra is futok de eljárok a) úszni b) teniszezni c) bicajozni. Emellett a mostani nyáron szigorúbb diétára fogom magam, úgy értve, hogy nem lesz már egy-egy csalónap és a havi pizzának is nemet mondok. Csak már eddig is sokat küzdöttem és nem értem el a fenékkel nagyon sokat :(

2017. ápr. 23. 21:22
 3/4 anonim válasza:
Eszednél vagy? Hova akarsz még fogyni? Inkább szedj még fel pár kilót! Ez már nagyon durva...
2017. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről az a korábbi kérdés jutott eszembe, amiben a lány arról panaszkodott, hogy túl vékony a dereka, a combja pedig túl vastag. Aztán tett fel egy képet, s kiderült,, hogy tök átlagos dereka van, a lábai viszont már undorítóan gebék.

Hogy miért írtam ezt le? Csak példának, hogy lásd a testkép-zavar hatását.

2017. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!