Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
110kg vagyok és fogyni szeretnék. Mit csinájak hogy lemenyenek rolam a kilok. Gondolkotam azon hogy veszek egy futogépet meg egy boxzsákot és azon edzek majd. Meg adjatok tanácsot hogy mit vegyek,milyen fajta élelmiszert. És még az a baj hogy reggel 04:50 kellek a buszhoz és aközben az iskolába vagyok és 16:00 ra érek haza.

2017. ápr. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is tudni kellene,hogy nincs-e biztosra valami szervi bajod.Milyen magas vagy?

Kevesebbet kell enned mint eddig,zárd ki a nasit,édességet,lisztet.Nincs se cukros tea,se cola,stb.

Húst egyél,zöldséget inkább.A helyesírás gyakorlása után délután,este sétálj egyet.

2017. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vlaszt 180 cm vagyok és szerintem nincs semi szervi bajom
2017. ápr. 24. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta fogyni?
2017. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Könnyen úgy lehet fogyni, ha teljesen eltökélt vagy,tudnod kell azt hogy mi a célod. Az ételeket te válogatód meg, de a leghamarabb úgy lehet elkezdeni hogy megvonod a szénhidrátot teljesen, semmi olyan amiben liszt cukor (stb) van. Reggelire ajánlott a tojás bátmilyen formátumban külömböző zöldségekkel, a fő hogy min. 2hétig ne egyél kenyeret utána pedig ilyen rozskenyér vagy teljeskiőrlésűt, de abbol sem sokat. Ebédre jöhetnek a párolt zöldségek, párolthussal, vagy saláták. Vacsorára oedig valami nagyon kis egyszerű ami nem nem nehéz kaja s nincs benne szénhidrát! (Ha nagyon cukorfüggő vagy és kávéba vagy teába és ilyenekbe használnál akkor használj nyirfacukrot) A gyümölcsben is vannak cukrok igy az sem ajánlott, min. 2hétig azt is jó lenne megvonni. Az étkezések között lehet fogyasztani pl. mogyorót, napraforgómagot és ilyeneket. Viszont nem vigyük túlzásba se, ne együnk minden percben mert az könnyen vezet a cukorbetegséghez, inkább kevesebbszer többet egyél mint forditva! Saját bőrön tapasztalva, 1hét alatt 7-8kg lejött😊
2017. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!