Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a ''módszerrel'' mennyit...

Ezzel a ''módszerrel'' mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Már 5 nap alatt lement 2 kg. Én is csodálkoztam, de igen. (Kb. 12 kg felesleg van rajtam.)

Ezt úgy csináltam, hogy nem volt étvágyam így alig ettem valamit. Nem éreztem sanyargatásnak, egyszerűen nem kívántam az ételeket.

Azt hozzá kell tennem, hogy találkozgattam egy sráccal, aki tetszik, de beláttam, hogy semmi sem lesz köztünk. Ez kicsit padlóra küldött, és még mindig ott vagyok. Ezért nincs étvágyam.

Visszatérve: szerintetek mozgással, és kevesebb ételbevitellel sikerülne leadni pár kilót júniusra? Kb. mennyit szerintetek?Persze megpróbálnék egészségesebben étkezni emelett.


2017. ápr. 29. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem fogytál valójában. zsírt legalábbis nem. étel megvonás miatt a szervezeted raktározni fog, amint eszel, mindent el fog raktározni, így hízás lesz a vége. ez nem módszer, ez koplalás
2017. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, minek érzed, a koplalás az koplalás. Anyagcserét lassít, izmot bont, nyilván sok zsír is megy le, de azért nmem ez a jó módszer, azt gondolhatod.

Napok alatt 2 kiló vízből is lemehet (csak onnan tudom,, hogy ment le zsír is, mert jelentős kalóriadeficited volt), így az első héten nagyon nem megbízható a mérleg.

2 kilót bármelyik irányba összehozok neked 1-2 nap alatt úgy, hogy ugyanannyit eszem, csak mást.

2017. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát rosszabb lehet a helyzet ha ezt így folytatom?
2017. ápr. 29. 11:49
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Mi az a kalóriadeficit? (vagy mi)

2017. ápr. 29. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevesebb kalóriát viszel be egy nap, mint amennyit szoktál.

A fogyás úgy lesz eredményes, ha napi 5*-i étkezéssel viszed be ezt a kevesebb kalóriát.

Ha nem eszel és úgy "fogysz" az csak ideiglenes megoldás, mert a szervezeted érzi, hogy sanyargatod, így amint elkezdesz enni, nem bírod a koplalást (mert hát nyilván nem), akkor mindent elraktároz, amihez jut... hátha jönne megint az ínséges idő. Szóval még esélyes, hogy többet hízol vissza, mint amennyit leadtál.

2017. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!