Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy allithat ossze valaki...

Hogy allithat ossze valaki ilyen hulye fogyokuras etrendet? Es miert megy sok ember utana?

Figyelt kérdés

[link]


Majdnem elajultam, amikor meglattam. Kerdeznem en, 1 miert kellene fogyokura alatt annyi tejet inni, meg kockasajt, meg virsli meg estere tej almaval?

Normalis engedni, hogy ilyen dietakat tegyenek kozze?


2017. máj. 5. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő az ott fenn a bal felső sarokban?

Mert akkor mindent értek :D

2017. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad lentit?

Ö még nem próbálta...


Tipikus jojo diéta. Mikor 2 hét után abba hagyja valaki mindent bezabál. A legtöbb nap éppen hogy 500klóriat ennél csak. EZ nagyon kevés, pont az éhezés lenne belöle.

2017. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de véletlenül már sok nőimagazinos borzalomba belefutottam. Én sem értem, de ilyen ez a világ. A 90 napos, extrém egészségtelen debil borzalomnak még saját altémaköre is van itt! S ilyen világban élünk.

De azt legalább utálni szokták a kommentelők. Viszont sok tévhitet lelkesen hangoztatnak, pl. a napi sok kis étkezést, ami van, akinek jó, van, akinek csak éhezés...

2017. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért megnéztem. A tojáson és zöldségen kívül kizűárólag általam nem evett ételek, de ez mondjuk mit se számít, nekem speckó étrendem van, kár, hogy általánosan elég előnytelen ételeket használ.

Koplalós, nyilván s a szerző nem gondol arra, hogy nem mindenki (= a többség nem) képes kockasajtot (miért nem rendeset legalább...?) és gépsonkát (miért nem valami minőségi hús, eh) enni magában (illetve tejjel, amit a felnőttek nagyobb része nem tud rendesen emészteni, emeli a vércukrot és egyebek)? Van, aki rosszul lesz az ilyentől. Ha folyton nyomatja a kenyeret, akkor ilyenkor miért nem?


Tej almával vacsorára... Ijesztő, mit mondjak (már általánosan ajánlani, mert aki szereti, az felőlem egye).

2017. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én láttam ennél már rosszabbat is. Most már mindenki azt ír, amit akar. Meg kell tanulni, hogy attól, hogy valami le van írva, még nem lesz igaz...
2017. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ó, én már láttam olyan "ketogén" diétát is, ami két szelet pirítóssal kezdődött.:D
2017. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, a szénhidrátos ketogén... Akkor én is fogom a fejem és cifrákat gondolok a szerzőre.

Amúgy van gyümölcsös zabkásás ketogén ételpor! S valóban ketogén diétába fér, mert picike, csak éppen azt nem tudom, mit gondolnak, az ember jóllakik s működik párszáz kcallal naponta? Aki gyümölcsös zabkását és gabonát akar enni, annak talán más műfaj való.


Az ipari hulladékokra alapozó koplalódiéták szerzőit én is szívesen megbüntetném, de sajna, nem lehet.

2017. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aki fogyózik mind elhízik :D
2017. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!