Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni a ballagáso...

Leszeretnék fogyni a ballagásomra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket kérni hogy hogyan tudnék rövid idő alatt, nagy változást elérni! Bármilyen segítséget elfogadok!
2017. máj. 12. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Diétával és rendszeres testmozgással.
2017. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor ballagsz? Fiú/lány, magasság és testsúly?
2017. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1hónap mulva lessz a ballagásom,(lány) 170cm vagyok és 67kg
2017. máj. 12. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nincs semmi gond a mostani alakoddal, gyönyörű vagy! Ne akard tönkre tenni magad! Mosolyogj és tündökölni fogsz a ballagáson! Senki nem azzal lesz elfoglalva hány kg vagy, hanem hogy milyen szép éppen ezért mosolyogj és legyél büszke magadra!
2017. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt komoly eredményt csak koplalással lehet elérni, de 5-6 kilónyi túlsúllyal ostobaság lenne koplalni. Ha most elkezdesz diétázni és edzeni, akkor látható lesz a eredmény ballagáson, ha súlyváltozás nem is lesz.

Ballagásra akarsz jobban kinézni, vagy alapból jobban kinézni? Mert ha csak a ballagásra, annak semmi értelme.

2017. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezeket a kommenteket most megadtátok a kellő bíztatást nekem!
2017. máj. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!