Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással es sporttal...

Koplalással es sporttal mennyi idő alat lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból kerdem,vane olyan aki nagyon keveset evett es sokat sportolt es igy fogyott le? Mennyi ido alatt es mennyit? Tudom h nem egészséges,nem is tervezem csinalni,csak kivancsi vagyok.

2017. máj. 16. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én csináltam. (Hátha,tényleg bevállik)

De sajnos a víz és az izmom ment le előszőr. Utána jött csak más is. (Pedig eléggé vékony voltam igazából,de mégis leakartam vakarni magamról még a bôrt is)

5 hét alatt 11 kg ment le.

Hál' istennek még nem híztam vissza. Én nem vagyok hízékony pedig rengeteg junk foodot eszem. Én soha az életemben nem sportoltam és nem is sportolok

2017. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszu ido alatt lehet fogyni, keveset, es vissza fog jonni. Nem ernek ezek a fogyokurak semmit. A sport meg annak esetleg akinek van penze meg ideje kondiberletre es nem log a bele melo utan.
2017. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, nem mindegy? S nyilván nem fix idő. 7000 kcal deficitenként 1 kiló, de koplaláskor az anyagcsere lassul.


Aki alig eszik, az nem tud sokat sportolni, ez nem működik. Csodálom, hogy a régen anorexiások menni és üresen guggolgatni tudnak, de komoly edzés evés nélkül elvileg nem megy, ha mégis, akkor hamar elhullik az ember, ld. haláltáborok, ahol komolyan dolgoztak minimális, rossz étellel, mert túl akarták élni a napot.

2017. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!