Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki bulimiás?...

Van itt valaki bulimiás? Hogyan tudtatok leállni, és ha sikerült, utána visszajöttek a kilók?

Figyelt kérdés
Bulimiás vagyok, és le szeretnék állni, de félek, hogy visszajönnek a kilók. Van valaki, akinek sikerült elérnie, hogy ne ez történjen?

2017. máj. 19. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak falásrohamaid és arról is leszoksz a hányással együtt akkor rendben lesz. Ha nincsenek, csak hánysz, akkor próbáld meg elhagyni a cukros üdítőket, a chipset, fehér kenyeret, édességet. Egyél csirkét, halat, teljes kiőrlésű kenyeret, durum tésztát, barna rizst és sok zöldséget. Ha nagyon szeretnél valami édességet enni youtubeon nagyon sok videó van amiben viszonylag egészségesebb édességek vannak, például a banánból készült palacsinta stb. Tudom, hogy mindenki más, nekem ez jött be és remélem tudok ezzel segíteni valamennyire, de ártani biztos nem árthat. :)
2017. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is bulimiás voltam két éve, de nekem sikerült kigyógyulnom.


Megállni egyik napról a másikra megtudtam. Egyszerű volt az oka: láttam édesanyámat szenvedni és sírni amiatt, hogy a lánya mit tesz magával. Megszakadt a szívem és eldöntöttem, hogy soha többé nem okozok neki ilyen fájdalmat azzal, hogy bekattanok és elhitetem magammal, hogy kövér vagyok, amikor már csak 49 kiló voltam 180 cm-esen.


Nekem a kilók lassan, de visszajöttek. Hozzá kell tennem, hogy nekem kellett is felszednem, különben elfogytam volna. :)

A mai napig az étkezéssel foglalkozom, már hobbym lett az egészséges étrend és ilyen irányban tanulok is tovább (dietetika).


Ha nem szeretnéd, hogy visszajöjjenek a kilók, akkor étkezz egészségesen, sportolj és legyél kiegyensúlyozott.


Érdemes leállni a hánytatással, mert csúnya következményei lesznek.

2017. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!