Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Powernutrition.hu

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Van itt valaki bulimiás? Hogyan tudtatok leállni, és ha sikerült, utána visszajöttek a kilók?

Bulimiás vagyok, és le szeretnék állni, de félek, hogy visszajönnek a kilók. Van valaki, akinek sikerült elérnie, hogy ne ez történjen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bulímia, fogyókúra, fogyás, sport, hányás, anorexia, étkezési zavar, édesség

05-19 22:04  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Ha vannak falásrohamaid és arról is leszoksz a hányással együtt akkor rendben lesz. Ha nincsenek, csak hánysz, akkor próbáld meg elhagyni a cukros üdítőket, a chipset, fehér kenyeret, édességet. Egyél csirkét, halat, teljes kiőrlésű kenyeret, durum tésztát, barna rizst és sok zöldséget. Ha nagyon szeretnél valami édességet enni youtubeon nagyon sok videó van amiben viszonylag egészségesebb édességek vannak, például a banánból készült palacsinta stb. Tudom, hogy mindenki más, nekem ez jött be és remélem tudok ezzel segíteni valamennyire, de ártani biztos nem árthat. :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 05-19 22:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak itt olyanok, akiknek falásrohamjuk szokott lenni és utána hánynak? Ha igen, mennyi ideig tart nálatok egy ilyen falásroham? Mindig boltban vásároltok? Károsíthatja a..
Hogy allithat ossze valaki ilyen hulye fogyokuras etrendet? Es miert megy sok ember utana?
Van olyan rokonotok, vagy ismerősötök, aki 1956-ban, vagy pár évvel utána vándorolt ki Magyarországról? Hova költöztek? Könnyen ment a beilleszkedés, sikerült új hazát találniuk?..
Akik visszajöttek a halálból mit éreztek utána, és miért változnak meg?
Egész homlokomat rengeteg apró pattanás borítja, ki próbáltam már sok mindent eredmények nélkül. Voltam kozmetikusnál 1-2hétig szép volt az arcom és utána újra visszajöttek...
Van olyan rokonotok, ismerősötök, aki 56-ban, vagy pár évvel utána emigrált Magyarországról? Ha igen, hova költöztek? Megtalálták a számításaikat? Később, a rendszerváltás után..

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu