Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyi ido szukseges ennek megvalositasahoz?

153cm 65 kg 16eves lany vagyok.
1ev alatt 13kg jott fel ram,rettenetes..
ha kevesebbet eszem es kerulom a cukros uditoket, a tesztafeleket es a hasonlo dolgokat (kiveve peksuti!) es napi 20perc intenziv ugrokotel, majd a nap masik feleben csak 10perc ugrokotel akkor mennyit lehet fogyni 2honap alatt? Igen a fo kerdes nem ez volt csak az jott hamarabb
Es! Fenekre ezek mennyire hatasosak es mennyi ido mulva latszik kb? - 150guggolas 30-30kitores sulyzoval elore is koszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, sport, kevesebbkaja

05-19 22:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Azon az étrenden még volna mit csiszolni!
Az edzés pedig nem nagyon fog meglátszani.
2 hónap alatt én olyan 5-10 kiló mínuszt tippelnék.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 05-20 05:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi:)

# 2/9Időpont 05-20 07:11 Privát üzenet
65kg??????ILYEN DAGAT EMBET MÉG NEM LÁTAM.
KOVÁCS MÉR ÜC

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 05-22 08:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves utolso. Eletembe nemlattam ennyire jo indulatu embert mint te!!!:D
A valaszod rohadtul nem segitett elorebb, pirospacsi👌

# 4/9Időpont 05-22 21:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szeretnek kotekvo lenni mert nem ez a celom, csak elolvastam ahogyan irtad es...:D nemis veszem inkabb sertesnek neharagudj.:)

# 5/9Időpont 05-22 21:53 Privát üzenet
Sziaa ,én 12 éves vagyok . Kalóriabázishoz nem lenne kedved ? Nagyon sokat segít ,hidd el

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 06-21 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De édes vagy utolsó! :)) Használom én is! Köszönöm:)

# 7/9Időpont 06-22 00:05 Privát üzenet
Szia :) Ennél több időre lesz szükséged szerintem ha egeszsegesen akarsz fogyni!
Én egy Lifetiltes programot csinaltam a Fenekformalo 2 nevut es 6kg fogytam Most majd az uj programba kezdek bele nagyon szuper nem kell konditerembe jarni olyan edzes van hozza.Van a facebookon egy csoport nagyon ajanlom arra keress hogy lifetilt dieta pro nekem nagyon sokat segitett!Sok sikert !

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 06-22 09:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom!!! :))

# 9/9Időpont 07-05 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
65kg korul mozgok es szeretnek fogyni de formasodni is. Lehetseged hogy keveset eszem es formasodok? Foleg fenekre szeretnek vagy ahhoz szukseges a tobb jofele szenhidrat is? De..
Elkezdtem fogyokurazni, szerintetek szukseges?
Milyen edzesterv lenne szukseges vagy milyen gyakorlatok segitenek?
Jó elképzelés a célom megvalositásához? Mindig szép csípőre vágytam most elakarom érni.
Akkor ez hogy van? A tejtermekek egeszsegesek vagy nem? Szukseges-e a szervezetnek a napi 100-150 g ch vagy nem? Egeszseges-e a puliszka vagy a buzabol keszult termekek?
Mennyi kaloriat tartalmaz ez a napi etrend? Tul sok kaloriat tartalmaz egy tini lany szamara? Mennyi kaloria szukseges egy tini csajnak naponta?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu