Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hirtelen 2 kg hízás és azóta...

Hirtelen 2 kg hízás és azóta sem mozdul a mérleg, most ezt mire véljem? Töltött káposztát ettem.

Figyelt kérdés

Kezdő fogyókúrázó vagyok, két hónapja diétázom. Nem csaltam eddig, cukrot, fehér lisztet elhagytam, tisztán étkezem és makrókra, kalóriákra is figyelek. Eddig szépen fogytam, de most egyszer "bűnöztem", megettem egy tál töltöttkáposztát (kenyér és tejföl nélkül igazából) és másnap 2 kg hízást tapasztaltam. Azóta diétázok, ideiglenesen lejjebb vittem a szénhidrátot, mozogtam de nem mozdul a mérleg. Gondolom nem zsír jött vissza, mert két kg extrém lenne, hanem vizet tarthatok vissza vagy ilyesmi. Eléggé zavar engem, félek hogy emiatt el fog fogyni a motivációm, eddig naponta méredkedtem hogy lássam hogy minden nap megy egy kicsit lejjebb (sok túlsúlyom van, ezért napról napra könnyebb vagyok)

A kérdésem: miért nem mozdul a mérleg és mikor fog? El fog tűnni olyan hamar ez a két kg, mint amilyen gyorsan jött vagy 1-2 hét kell neki?


2017. máj. 21. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt.Őszintén szólva tutál nem tudom hova tenni de a fogyás nem állt meg véglegesen szóval türelem.:)
2017. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*totál

elnézést

2017. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 kg ideiglenes plusz rengeteg mindentől lehet.

Én nem gondolom,hogy egy adag töltött káposzta ezt eredményezné.

Ekkora többlet egy egész csalónap után szokott lenni, ami 2-5 nap alatt teljesen eltűnik.

Valamiért több vizet tarthat most vissza a szervezet, nőknél ennek a leggyakoribb oka a menzesz de természetesen mástól is lehet.

Semmiképp ne aggódj rajta,csak csináld amit eddig és minden okés lesz.

2017. máj. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!