Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a testemmel? 12/L Várok minden választ!

Figyelt kérdés

Lehet hogy mindenki azzal fog jönni, hogy egy ilyen kislánynak minek fogyni, stb...,de nem is arról a nagyon nagy fogyásra gondolok.Csak pár kilót szeretnék leadni.162 cm vagyok és 42 kiló.Alapvetően pedig olyan 38 kg,jelenleg 15% zsír.És most a hasamon és a combomon van némi felesleg.Mások mondták már hogy ők nem látják,de engem eléggé zavar.Szóval szeretnék tanácsokat kérni, hogy hogyan tudnék leadni olyan 3-4 kg-ot.

Köszönöm előre mindenki válaszát!


2017. máj. 21. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:
És az is érdekelne hogy mik azok az ételek amik hízlalnak és mik azok amik nem?Az hogy nem nassolok meg, hogy cukros üdítő helyett vizet iszok az már meg van.De azt nem tudom hogy mik azok az ételek amik hízlalnak.
2017. máj. 21. 20:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a pocsék helyesírásért és fogalmazásért.
2017. máj. 21. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

162 cm-hez meg a 45-50 kilot sem mondanam soknak, mondjuk meg fiatal vagy, de szerintem neked agyban sokkal tobb problemad van, tehat inkabb arra koncentralnek, hogy ezt a testkep zavart mielobb legyozzem.

Tudom marhara meno mostanaban 12 evesen anorexiasnak, meg bulemiasnak meg depressziosnak meg stb lenni, de ennyire azert ne unatkozzatok mar!

2017. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább híznod kellene néhány kilót, mert nagyon sovány vagy.
2017. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kedves 2. kommemtelő!Nem azért akarok fogyni mert az menő hogy anorexiás vagyok,azért akartam volna mert eleve az a testalkatom hogy nagyon sovány vagyok és nem az anorexia miatt, hanem a genetikám miatt.És mivel eleve sovány volt a testalkatom ezért volt furcsa hogy ennyi a súlyom.És akármennyire is furcsa lehet neked,engem nem érdekel hogy mondjuk az osztályomban mennyire menő anorexiásnak lenni, mert 1.nem érdekel mi a menő a többiel számára, 2. nem szeretnék betegesen sovány lenni mert tudom hogy az már beteges.
2017. máj. 21. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

De most is betegesen sovány vagy. Genetika ide vagy oda, meg kéne értened, hogy 12 évesen fejlődő szervezet (értsd: gyerek) vagy, ami azt jelenti, hogy néha a magasságod nő, néha meg a súlyod, hiszen így éred el majd a felnőtt méreted. Ez a növekedés. Nem elhízás, növekedés, normális ütemben kamaszkor előtt és közben.


Légy szíves, ne foglalkozz a súlyoddal! Egyél normálisan reggelit, ebédet, vacsorát, közte harapj egészséges tízórait és uzsonnát, ami lehet olajos mag, zöldség, gyümölcs, aszalt gyümi, müzliszelet, rizspufi, sajt, sonka, BÁRMI, ami mondjuk nem cukros üdítő és chips meg csoki. Ennél többet sem az alakodért, sem az egészségedért nem kell tenned.

2017. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig akár hiszed, akár nem, pont így kezdődik az anorexia. Nem a divat miatt... hanem attól, hogy 42 (uramisten, negyvenkettő!...) kilósan fogyni akarsz, mert hogy szerinted ez sok. Na, itt kezdődik az anorexia.
2017. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!