Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen táplálkozási elvet...

Milyen táplálkozási elvet követ Zuzka?

Figyelt kérdés
Számomra az ő teste az álom. Edzes rendben van . Ő hogyan eszik?? Tudja valaki ??

2017. máj. 22. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy nézegettem az oldalát,azon belül a recepteket nekem úgy jön le,hogy épp úgy eszik mint az össze többi fitness edző/edő.

Eszik mindent,húst,tojást,mindenféle ch-t,zsírt stb...hogy a makrói milyenek azt nem tudom,de az mindegy is, mindenkinek más a jó.

2017. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi !! Ha jól látom tejterméket nem igazan eszik. Lehet paleo szerű a kajálása. Eszméletlenül jól néz ki
2017. máj. 22. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy hiába követnéd pontosan az étkezését és az edzéseit, nem lenne olyan alakod, mint neki, mivel az ő genetikája olyan, a tiéd másmilyen. A saját lehetőségeidből hozd ki a legtöbbet!
2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:
73%
sosem lesz olyan alakod és sosem fogsz úgy kinézni sajnos, belőle csak egy van, de van egy jó hír, ha jól fogsz kinézni ő sem fog tudni olyan jól kinézni mint Te, mert belőled i csak egy van ;-)
2017. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

hát ahogy így elnéztem a képeit, tuti, hogy főleg fehérjét tol, biztosan protein porral üti el a vacsit, és élete a mozgás.

elég szálkás, nincs semmi zsírszövet a testén.

kő-kemény csaj, jó neki, hogy így ráér :)

szerintem ez egy életforma, egy elhivatottság.

ha elmész egy konditerembe, és rákattansz a TEST-ÉÉÉÉPÍÍÍTÉÉÉS-re, és megfogadod a testépítő versenyzők, fanatikusok tanácsait, akkor tudsz ilyen "művelt" testet faragni magadnak.

ha tényleg ezt szeretnéd. de akkor nincs mese.


szerintem ez nagy feladat, de sokak helyt állnak, én nem tudnék, az tuti :)

2017. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

szerintem ez nagy feladat, de sokak helyt állnak, én nem tudnék, az tuti :)



na látod micsoda önigazolás, legalább Te beismered és tudod hogy miért nem sikerül, de ez az önigazoláson kivül semmire sem jó.. gyakorlatilag kitörölheted vele a hátsód, és majd később felteszed magadnak a gyávák legfájóbb kérdését, a :mi lett volna ha?!-t

2017. máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!