Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Motiváció fogyásra 1 hónap alatt?

Motiváció fogyásra 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
175 cm és 74 kg vagyok. Az a súly, amivel jól érzem magam kb 62 kg. Hogyan fogyjak június közepéig minél többet és motiváljam magam mozgásra?

#fogyókúra #fogyás #pár #kalória #nyár #június #kiló #175 cm és 74 kg vagyok. Az a súly #amivel jól érzem magam kb 62 kg. Hogyan fogyjak június közepéig minél többet és motiváljam magam mozgásra? fogyás
2017. máj. 22. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Június közepéig? Az a hajó már elment...
2017. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 hét alatt?


Hát ez elég arra, hogy nekifogj a dolognak és túless az első víz és salakanyag-ürítésen.


De egy életmódváltás eredménye az nem három hét alatt látszik meg. Maximum 3-4 kilóval leszel könnyebb és 1 kilóval kevesebb zsír lesz rajtad a végén - ha nagyon jól csinálod. De kezdetnek nem rossz, és még ez is jobb, mint ha nem fogsz neki, nem?


Viszont érdemesebb lenne a fejedben ezt egy hosszabb távú célnak kitűzni, nem a hülye nyár előtti kampányfogyózást alapul venni.

2017. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,ne légy már rosszindulatú.

Ne legyen sok sütizés meg fagyizás, kezdjél edzeni.

És mond magadnak,hogy ha nem kezdem el a fogyást,akkor ilyen maradok!

Muszály tennem érte!

:D

De inkább csak csináld! Ne kelljen motiválni :D

2017. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én hosszútávon szeretnék fogyni, csak amennyit lehet egészséges úton szeretnék fogyni június közepéig...de sajnos nem nagyon megy mert egész nap csak eszek...és mindig elhatározom hogy másként lesz, de nem megy...nincs akkora motivációm, ha előttem van valami, ugy vagyok vele, hogy végülis miért ne, nem ezen múlik...pedig sajnos de.
2017. máj. 23. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Önuralom nélkül persze nem megy. Más kérdés, hogy az sem mindegy, mi van előtted és mit nassolsz így. Ha csíkokra vágott karalábé, sárgarépa meg uborka, akkor elég nehéz lesz belőle kalóriatöbbletbe kerülni, ha keksz, csoki, chips meg kóla, akkor meg pillanatok alatt összejön.
2017. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én naponta csak egy kis tállal eszem kell kekszet.

És rámotíválom magam,h ne menj ki megint a szekrényhez,ne menj ki megint a szekrényhez,már ettem és elég volt!

Szóval neked is ezt ajánlom! ;),

Vagy ne tats otthon finomságokat és ne is vedd meg (csak néha) és így nem tudsz olyat enni. Én ezt nem tudom megcsinálni mert a szüleim mindig vesznek,hiába kérem őket ne vegyenek.

2017. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kis tállal eszem kekszet*
2017. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!