Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért minden a derekamon...

Miért minden a derekamon halmozódik fel? Másoknál is ez van?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja fogyókúrázok, heti 4x1 óra aerobik és clean aeting, kalóriaszámlálás segítségével. Már fogytam is 5 kilót, mindenhonnan lejött a felesleg, azonban a köldököm alatt még van egy ,,minipocak", ami zavar. Kérlek ne azt írjátok, hogy helyi fogyás nem létezik, hisz ezt tudom jól. Csak az érdekelne, hogy az idő múlásával és a diétám betartásával sikerülhet-e a lapos has tervem. (Ui: edzésen is látom sok lányon, hogy nekik is ott azon a területen a derekuknál van egy KICSI felesleg. Ezek szerint ez genetika is lehet?)


Egyébként most 54 kg vagyok es 164 cm, ha érdekel valakit.



2017. máj. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Természetes, hogy genetika.

Minden másnak nem mindegy, hogy hova raktározódik el a zsír.

Diéta, sok folyadék, mozgás mindig maradjon igy. Viszont ha felszeretnéd gyorsítani a fogyást, akkor táplálék kiegészítő boltban vehetsz zsírégetőt.

2017. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
genetika igen. nekem is hasi tájékon a legkritikusabb, sajnos. onnan is lemegy, de legutoljára. viszont oda meg fel legelőször.
2017. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

A probléma másodfoka.

Nem mennek el pl. gasztroenterológushoz, hogy egyénre szabott fogyókúrát javasoljon.

(bár nem ez a fő feladatuk, csak erre is tudnak tanácsot adni)


Harmadfoka.


Hónapok fogyókúra próbálkozásai után, hetek alatt ismét ott van a túlsúly, ahol nem tetszik.


Azt nem lehet előírni receptként, hogy:

állandó gasztro-önmegtartóztatás.


Tényleg genetika.("érezd magad jól a bőrödben")

2017. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2017. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. máj. 23. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!