Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek, akik ugyan vékonyak, soványak, jajgatnak, hogy jaaaaj de kövér vagyok, le kéne adnom 1 kilót!?

Figyelt kérdés

Most ne mondja nekem senki azt, hogy az az 1 kg az olyan sokat számítana. Észre sem lehet venni mert eloszlik az egész testen.

Ez már beteges szerintem.

Egyik ismerősöm a példa erre. 165 cm és 38kg körüli. Rossz ránézni is de azt mondja, hogy mennyivel jobb lenne ha még 1 (egy!) kilót le tudna adni.

Másik ismerősöm pedig teljesen jó alakú, nem ilyen betegesen sovány és ő is ezt szajkózza, hogy jaaaj de jó lenne 1-1,5 kg-ot ledobni nyárra. Mert hogy ő kövérnek érzi magát.

Sírba visz az ilyenekkel..


2017. máj. 23. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"165 cm és 38kg körüli. Rossz ránézni is de azt mondja, hogy mennyivel jobb lenne ha még 1 (egy!) kilót le tudna adni."


Orvoshoz kell irányítani minél előbb!

2017. máj. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki tizenévesen mond ilyet, annak minél előbb pszichológusi segítség kell.
2017. máj. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!