Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne még fogynom? (képpel)

Kéne még fogynom? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a bajom, hogy már leadtam 3,5 kilót(jelzem nem koplalással, hanem rendesz kajával meg napi 30-40 perc edzéssel+aktív tesiórákkal) mivel szerintem kövér voltam 63 kilómmal 165 centisen(és hát van is benne valami) viszont mostmár dícsérnek a családtagjaim, a barátom, 1-2 osztálytársam hogy tovább ne csináljam mert én így már rég jó vagyok, nem kell pálcának lenni stb.. de én nem így érzem szerintem kéne még leadnom, de nem akarok túlesni a ló túloldalára mert félek h testképzavarom lenne, elég depis ember vagyok egyébként, ha túlzásba esnék nehéz lenne visszamásznom. Szerintetek?

[link]

[link]



2017. máj. 24. 16:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé alaktalan vagy, inkább fogyó helyett a formásodásra állnék rá a helyedben.
2017. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
57%

Szia szerintem még egy 4-5 kg-t leadhatnál, illetve formálhatnád még a tested!

Kitartást!

2017. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

igen igyekszem, csak r*hadtul megvisel az iskola :/

kb mindenm nap 8-9 órát töltök ülve, barátaim meg úgy nincsenek h én utána kiruccanjak, meg lenne rá kb 2-3 órám. És már 3 hete edzek és picit meg is látszik, de megint olyan hisztis és kimerült vagyok, hogy még én se hiszem el. Ha még mellé nem ennék úgy ahogy nekem jól esik megőrülnék. De már nemtudom mit csináljak

2017. máj. 24. 17:01
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Bszki, pont ugyanilyen fürdőszoba csempénk van!
2017. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Örülök xD
2017. máj. 24. 17:09
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szép vagy.
2017. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
69%

Figyelj jól haladsz van eredménye ez legyen előtted! Ne add fel! Hány éves vagy? Járhatnál egyesületbe sportolni vagy edző terembe ott lehet ismerkedni, barátod is több lenne és ki is mozdulsz

Meg jó stressz levezetés

2017. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
A kezedtől ne látszik rendesen.
2017. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen jártam egy ideig edző terembe, de nem igazán vagyok kiruccanós fajta, leginkább az motivál, hogy szeretnék szép lenni, hogy szeressenek. Mindig egyedül jártam kondiba, mert ha bárki elhívott menni valahova biztos hogy enni akart. Tehát kb mindig egyedül mentem és mindig csak fiúk voltak ott, akikhez meg nemigen akartam hozzászólni.
2017. máj. 24. 17:29
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 múltam nem rég, a sok felesleget pedig 15 évesen szedtem fel, mert elég mélyen depresszióba estem és egész nap ettem h kicsit boldogabb legyek
2017. máj. 24. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!