Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgás nélkül is lehet gyorsan...

Mozgás nélkül is lehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kb egy hete egy diétát, sokszor keveset eszek megiszok egy nap 4-5 liter vizet, 6 után semmi. Elég komolyan csinálom valamikor csak gyümölcsöt eszek egész nap és max 700 kaloriat ha beviszek. De nem éhezek. Szerintetek mozgás nélkül kb 40 nap alatt mennyi kiló menne le? Most 106 vagyok. Vagy ha mozgok akkor meg elég napi 10 perc futás, futógépen?

2017. máj. 24. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Edzes nelkul is meglatszik majd. En 1 honapig nem ettem semmit csak teat ittam :D es hirtelen 60 kilobol lezuhantam 48ra, igaz hogy eltunt az osszes izmom,de az a lenyeg, hogy nem edzettem mellette csak doglottem. Szoval szerintem te is tudsz majd leadni 10 kilot. Ha mozogsz akk akar 15-20 is sikerulhet. Minel intenzivebben edzesz annal hatekonyabban sikerulhet gyorsabban lefogynod, de nem ajanlom, hogy gyorsan akarj, mert megerolteto ez mind most a testednek.

Igyal meregtelenito teakat is. A zold tea is fogyaszt.

2017. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

De, éhezel, az nem azt jelenti, hogy mardos az éhség. A tested éhezik s izmot bont, főleg, ha cukrot eszel fontosabb dolgok helyett.


Ha nagy a kalóriadeficit, akkor lehet tempósan fogyni mozgás nélkül. De a koplalás, amit te csinálsz, kontraproduktív. Mivel a súlyod nagy, eleve nem apró a kalóriaigényed, neked elég könnyű lehet mondjuk 1500 kcal mellett fogyni. Persze koncentrálj a fehérjére, zöldségre, semmi baj a gyümölccsel (ha nem leszel tőle éhes, mint sokan), de ha cukorral veszed el a helyet az esszenciális tápanyagoktól, az baj.

2017. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Krisz85 ***** válasza:
21%

ketteske jól mondja!


még nem éhezel, be kell látni hogy érdemben zsírt veszíteni és fogyni nem ugyanaz, a testúslycsökkenés csak egy dolog a lényeg hogy minél több leadott kiló testzsírból menjen és ne izomszövetből, még akkor is ha neked nem fontos az izomzatod egyelőre /ha ha lefogysz és lóg a bőröd hidd el érdekelni fog mennyi izom van rajtad/


a gond az, hogy mozgás nélkül pusztán a kajával játszva próálsz meg fogyni, simán lehet ettől fogyni és csökken is a súlyod, viszont kinézetre pont ugyanolyn leszel csak kisebb, ezt jobb ha bekalkulálod.


és mi a terved a 41. napra? :-) kóla csoki sültburgonya?

2017. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, képzeld nem az a tervem csak lesz egy esemény és érdekelt körülbelül addig is mi lehetséges. K**va jó h ilyen előitéletes emberekkel van tele a világ.

A kérdést azért tettem fel mert nem voltam biztos benne de nem mondtam h elzárkózok a mozgástól.

2017. máj. 25. 22:08
 5/6 Krisz85 ***** válasza:
0%

ezt írtad Te gyökér


" Szerintetek mozgás nélkül kb 40 nap alatt mennyi kiló menne le?"


ebből biztos az jön le mindenkinek hogy szeretsz mozogni ugye?

2017. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

igen, lehet fogyni, akár gyorsan is (bár kinek mi a gyors) :)

amikor még kis "fijatalka" voltam, egy szerelmi bánattal is leugrott 5 kiló - úgy, hogy nem is voltam túlsúlyos, pont a tökéletes testalkatra fogytam - 1 hét alatt (18 évesen)

aztán volt olyan, h 3 hónap alatt 10 kilót fogytam csak diétával, elég csinos alakot értem el - ekkor már 33 éves voltam, és napi 15,5 órát ültem, 8 órát aludtam - vagyishát feküdtem... fél óra mozgásra saccolnék egy napra (!) - itt azért ez is gyors

de most majd 40 évesen a csak diéta nem hoz eredményt, csak ha heti 3x mozgok legalább 1 órát...

szóval nehéz a kérdésre egyöntetű választ adni.


106 kiló mellett amúgy ha már az étkezésre is odafigyelsz, és alig edzel, akkor is látványosan tudsz fogyni.


a mozgás inkább katalizátor, és szerintem kell is, mert örömet okoz, és megerősít, segít a célt elérni.

de mozgás nélkül is tudsz fogyni.

ha tudsz időt, energiát szánni a mozgásra, akkor viszont mindenképpen tedd! :)


hajrá :)

2017. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!