Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy 100 kilós ember másfél...

Ha egy 100 kilós ember másfél hónapig csak iszik, vizet, az evést pedig hanyagolja akkor hány kilót fogyhat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 17:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem nagyjából. Azt tudom hogy ez mindenkinél más, de azért nagyjából talán meg lehet saccolni
2017. máj. 26. 17:44
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Auschwitzban érdeklődj!
2017. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy 100 kilós ember 5 percig sem fogja ezt bírni, úgyhogy semennyit.
2017. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg van élet az agyhalál után ..
2017. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Mivel az izmok és a zsír lebontása csak energiát ad, tápanyagok hiányában kb. egy hét múlva kialakul valami jó kis hiánybetegség, legyengül az immunrendszer és meghal az illető. Pedig elméletben van annyi túlsúly/izom egy 100 kilós emberen, hogy egy hétnél tovább bírja.
2017. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Ennyiből szerintem nem megállapítható, mennyit fog fogyni. Ismerni kell, hogy hány cm magas, és mennyi lehet a 100 kg-jából zsír.

De erősen nem javasolt ilyen módszerrel fogyni, a halál beállhat 30 nap múlva is meg 90 nap múlva is. Mindenesetre a víz önmagában nem elég, gondolj pl. a vitaminokra.

Amúgy szerintem erről nem igazán vannak adatok, mert még az orvosok sem szívesen kísérleteznek ilyesmivel. Annyit tudunk, hogy pl. Gandhi 21 napig éhség sztrájkolt, és nem halt bele, pedig eleve nem volt egy vastag fickó.

2017. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Aki egész életében koplal, az jobban bírja az éhezést, hiszen eleve azt csinálja egész életében. én egy dagadt disznó vagyok, és hiába határoznék el ilyesmit, tudom, hogy fél nap után feladnám. egyszerűen túl fontos nekem a kajálás. na most aki 100 kg, az sem a semmitől lett annyi, szóval nem tud lemondani az evésről. úgyhogy a kérdésed teljességgel elméleti.
2017. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Semennyitől.


Egy ilyen drasztikus fogyókúrát a test ugyanilyen módon fog kompenzálni, ha egyszer ételhez jut, és borzaszót gyorsan visszajönnek a kilók. Mellesleg 1.5 hónapig nem is fogja kibírni

2017. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen fogyastol rettento szarul neznel ki(izomvesztes, logo bor, szervek is karosodhatnak). Miert nem vagatod le inkabb a labad vagy a kezed? Ha ugyse az a cel, hogy egeszsegesebb legyel es jobban nezzel ki, hanem csak hogy csokkents egy szamot...
2017. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
már a 2. nap rosszul leszel.. minimum leesik a vércukrod.. akkor is ha egészséges vagy.
2017. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!