Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiából gyógyulás alatt...

Anorexiából gyógyulás alatt falási rohamok?

Figyelt kérdés
Étkezési betegségből próbálok kigyógyulni, de nagyon durva falási rohamaim vannak, most is megettem szerintem együltő helyemben 1000 kalóriát. Ez normális? Elmúlik majd?

2017. máj. 27. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészen 1000 kalóriát? :D szörnyű :D
2017. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem nagyon durva, azzal lehet a gond, hogy még így is próbálsz keveset enni. De sajnos muszáj lesz többet, hogy jobban legyél. Egyél napi 5x kevesebbet, én is most azt csinálom és sokkal jobban érzem magam, például ha eddig ettem egy "normális" adag kaját borzalmasan felpuffadtam. Az anyagcseréd is felgyorsul és falásrohamaid sem lesznek, mert nem fogsz olyan óriási vágyat érezni az evésre, hiszen reggel ettél már mondjuk egy szendvicset. Ráadásul lesz egy olyan érzésed is, hogy még mindig irányíthatod hogyan eszel és nem vagy rossz amiért eszel, mert "most lehet".
2017. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!