Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esély hogy nyárig...

Van még esély hogy nyárig lefogyok? 16F

Figyelt kérdés
183 cm magas és 90 kg vagyok, tehát van kb 10-15 kiló feleslegem. Arra lennék kíváncsi, hogy sikerülhet-e nyárra lefogynom, hogy a strandon normálisan nézzek ki? :D Illetve, hogy mit tegyek a fogyás érdekében? (Pl milyen edzést csináljak) Tudom hogy ez alapján nehéz megmondani de remélem tudtok segíteni :)

2017. máj. 27. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy érted 3 nap alatt? :D Nem, sajnos ez lehetetlen. Mindenesetre sosem késő elkezdeni, nyár végére látványos eredményt érhetsz el, ha kitartó vagy. Az eszement expressz fogyókúrákat felejtsd el, mert a dupláját szeded vissza a lelassult anyagcsere miatt, szóval csak ésszel.
2017. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed.
2017. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, Júliusig értettem :D nem az hogy teljesen lefogyni de valami látható eredményt elérni mennyi idő lehet?
2017. máj. 27. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Elvileg addig egészséges amíg hetente a súlyod 10%-ától szabadulsz meg.

Kerekítsünk 1 kilóra. Hetente ledobsz 1 kilót, viszont te már július végén topmodell alkatot szeretnél. Addig még 5 hét van, azaz 5kg-tól megtudsz szabadulni. Talán a hasad egy picit kisebb lesz és az arcod is megkeskenyedik addigra. (Nem túlzottan, hanem éppen csak hogy látszódjon.)

Ehhez viszont max este 7 után semmi evészet, napközben meg sokszor keveset. Semmi édesség, tésztaféle, kenyér. Akkor talán többtől is megszabadulhatsz mint 5 kiló egy hónap alatt.

2017. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es hogy jön ki valaki testsúlyának a 10%-ára az 1kg? Most vagy natekzsenu vagy vagy pedig a 7 törpe egyike vagy.
2017. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 Psszt. Nem kell mindenkinek tudni ;)
2017. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nyah még mielőt egyesek itt tévhitekbe kergetnek, (khm 4-es) adok pár tanácsot, vagy meg fogadod vagy nem. Kezdjük azzal hogy ezt az este 7 után nincs kaja marhaság, akárcsak az, hogy nincs kenyér meg tészta. Lehet ezekből enni, de csak teljes kiőrlésüt. Na de a lényeg. A fogyás igen egyszerű. Egyél kevesebbet mint amennyit a szervezet igényel. [link] Ez a kis kalória kalkulátor segít meghatározni a jelenlegi napi kalória igényed és hogy mennyit kéne enned a fogyáshoz. Mivel azt nem írtad hogy mennyit mozogsz naponta így én mérsékeltre álítottambe. Ez szerint naponta 2345 kalóriát kéne enned naponta a fogyáshoz. Ez az egyik része volt. A másik része a mozgás. Leginkább sétát vagy váltakozó futást ajánlok, de huzamosabb ideig ne fuss. Futásnál a szervezeted szénhidrátot fog fogyasztani és ha az kifogy akkor az izmokból pótólja, vagy is az izmokat eszi meg, nem a zsírt, jobban mondva nem csak azt. Röviden séta, vagy intervált futás. Youtubon amúgy van egy srác aki rengeteg videót készitett ezzel kapcsolatban, a csatornája neve Janos Orosz Fitness. Ő mégjobban elmagyarázza a dolgokat, hogy mi miért van, mit és hogy kell csinálni. "Röviden" ennyi lett volna, remélem tudtam segíteni, és mindenképp nézd meg János videóit. Sok sikert!
2017. máj. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. máj. 28. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Május végén megkérdezni, hogy fogyhat le nyárra. :D Júni közepén kellett volna megkérdezni.
2017. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod, tud az élet olyan rettenetes élethelyzeteket teremteni (mind fizikailag, mind lelkileg, mind egészségügyileg), hogy te abban pár hét alatt 10 kilót lefogysz, csak szerintem azt én nem kívánom az ellenségemnek sem.


Kinn a hőségben egy jó kis talicskázós, betonkeverős, felásós, hegymenetben biciklizős és bármi hasonló tevékenység - amit idő hiányában nem pótolsz be dupla vacsorával - megoldja a helyzetet, mondjuk nyár közepére.


Valami célt ki kéne találni - tehát nem csak fogyókúra miatt csinálnád, amit csinálsz, hanem mert valami hasznos is lenne belőle, amiben érdekelt vagy, szeretnéd, hogy megvalósuljon, akkor szinte észrevétlenül megy.


A gyúrás jellegű edzésektől megerősödsz ugyan, jó az, de attól a hasad nem fog eltűnni (lásd: Fekete László). Ehhez lihegtetős tevékenység kell, mint felbiciklizni a domboldalon, mellette ki-kimaradozni az uzsonnázgatásoknak.


(Egyébként hosszú távon az is egy út, hogy sok húzódzkodással jóval szélesebb hátat, vállat csinálsz magadnak, deltásabb leszel, és akkor a vastagabb derekad ellenére sem olyan rossz az összkép.)

2017. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!