Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Enni vagy nem enni, ez itt a...

Enni vagy nem enni, ez itt a kérdés?

Figyelt kérdés
Tehát, fogyás szempontjából melyik az előnyösebb: Ha akkor eszek csak mikor éhes vagyok, tehát naponta kétszer, vagy betartom a háromszori étkezést ha éhes vagyok ha nem? A kétszeri étkezéssel sem szoktam őrületes mennyiséget enni egy alkalommal. Főtt ételt nézve, egy kistányér, nem bődületesen, de megpakolva. Sosem állok úgy fel az asztaltól, hogy "nem tudok megmozdulni". Vagy jobb ha inkább megvan a r-e-v, ha nem is vagyok éhes, de legalább pár falatot eszek?
2017. máj. 28. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

1. napi min 1200 kalória egészséges ételekből kötelező elfogyasztani

2. napi min 2 liter víz elfogyasztása kötelező

3. kardió, aerob és súlyzós edzés kötelező

4. kitartás, motiváció, akarat kötelező


Ennyi szükséges a fogyáshoz!

2017. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Fogyás szempontjából minimum 5 alkalommal kellene étkezni, tehát reggeli 3 "ebéd" és vacsora. Persze kis adagokat és egészéges kajákból jó arányokkal stb
2017. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, amikor úgy van elosztva az étkezésed, hogy elég legyen annyi kalória, amivel fogyni tudsz. Van olyan ember aki állandóan nassolna, neki sok étkezés kell kis adagga. Mások pedig nem bánják az éhezést, ha naponta egyszer jól bekajálhatnak. Ez függ az életmódodtól, szokásaidtól, stresz szinttől, évszaktól, nemedtől, hormonháztartástól stb. Mi nem tudjuk, neked kell rájönni, hogy könnyű neked a fogyás.
2017. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Első válaszolónak: Nem kötelező a súlyzós edzés fogyáshoz :)
2017. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező de sokkal könnyebb és eredményesebb...
2017. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyenek jók az ételek és a makrók (számodra, hisz nem mindenkinek jó ugyanaz, persze vannak közös dolgok), innentől úgy osztod el, ahogy akarod.

Én képtelen vagyok 2 étkezéssel fogyni, esélytelen a kalóriakeretemet betartanom úgy (évekig próbáltam), egy étkezésre nehezen lakom jól annyival, éhezni pedig utálok :D De van, akinek jobb a több kis étkezés. A fogyás szempontjából nem számít, a lelki egyensúlyod, energiaszinted, jóllakottságod szempontjából annál inkább...


Hogy mikor egyél, számítson-e az éhség, az is kitapasztalandó. Nekem a fix időpont vált be, semmi értelme addig várni, míg igazán megéhezem, mert akkor túl sokat viszek be. Adott időpontban adott összetételű étel, amiről tudom, hogy elégnek kell lennie... Ha neked megbízható az éhség és jóllakottság jelzés, figyelembe veheted, de sokunknak jobb, ha tervezett az evés.

2017. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom minden szempontból a gyakori evés a kulcs.

Én világ életemben a levegőtől hízni tudó típus voltam (legalábbis azt gondoltam ezt örököltem,ez van).

Aztán 4 éve mikor életmódot váltottam szépen lassan megváltozott minden. Az életmód váltás nálam annyiban merült ki,hogy napi 3 liter víz,min.5 étkezés és kcal számlálás.

Ma már egy deka felesleg sincs rajtam,nagyon sokszor eszem és nem csak alakbarát ételeket mégsem hízok.

2017. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Nem kötelező a súlyzós edzés fogyáshoz :)"


Persze hogy nem. Amennyiben nem akarsz tónusos testet, szimplán le akarsz fogyni, akkor valóban nem kell. Még mindig ez van benn a fejekben, hogy azt hiszitek a súlyzós edzéstől ti lesztek a következő Kiss Jenő, pedig ez óriási tévedés. Nézzetek csak utána!

[link]


[link]

2017. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó: Pontosan! De a sok gyökér egyből leszól, meg lepontoz, mert csesznek utánanézni a dolgoknak. Egyből mindent jobban tudnak.
2017. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!