Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány hét után látható az...

Hány hét után látható az eredmény centikben insanity edzés programban? 1. hetnel jarok, nagyon tetszik szeretem, egyszer már egy hónapot megcsinaltam. Tapasztalatok? Eredmények?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Alaktól, intenzitástól és diétától függ.


Én zsírosabb voltam, Figyeltem a kajára, de úgy, hogy mellette 2-3 naponta 1 süti vagy fagyi lement. 5-6 hétnél már formásodtam szépen. De nem kilóban voltam kevesebb. Mértem előtte utána zsírszázalékot patikában. 18,4%- ról 15,1% ra csökkentem a 9 hét alatt, de 89 kilóról 87-re. Alakban pedig elképesztő volt a végére az eredmény. Olyan kocka hasam lett, hogy meglepődtem, de csak akkor látszik ha behúzom a hasam, mert még van felesleg, továbbá a karjaim és a hátam, mellem hihetetlen változáson esett át.

Jó program. Meg kell csinálni 2-3x pár hetes kihagyással, mert baromi jó állóképességet fejleszt. Előtte ha késésben voltam, vagy el akartam kapni egy Hévet, ami perceken belül indult, nem érdekelt. Most 2 perc alatt elsprintelek a Hévért és még csak ki sem fulladok.

2017. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!