Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó étrend?

Ez mennyire jó étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: Tojás kevés olajon, barna kenyér, uborka, paradicsom.

Tízórai: szendvics (barna kenyér, vaj, csirkemellsonka, paradicsom, paprika)

Ebéd: rízs, hal, párolt zöldség

Uzsi: alma

Vacsora: saláta, tonhal



Nem fogyni szeretnék feltétlen, hanem egészségesen élni. Emelett napi 2-2 és fél liter víz, zöld tea. Napi fél óra gyors séta.

Nem szedek gyógyszert, kivizsgáltsttam magam mindenhol, egészséges vagyok és ezt szeretném fent tartani. Káros szenvedélyem nincs.


2017. máj. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Köretnek jo a rizs is, másrészről ez nem étrend hanem ételek egymás után, majd ha lesz mennyiség is, ne adj isten makrók, akkor johetsz kérdezni. Addig annyit ér mint ha étlapot olvasnánk fel..
2017. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag jól hangzik (az egyetlen, amit én hanyagolnék, a kenyér, de van, akinek teljesen OK), persze a konkrét mennyiségek nélkül nem lehet megmondani, hogy mennyire megfelelő számodra.
2017. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat nagyon nem mind1 h mennyit eszel ezekbol de alapvetoen az baj h ezt igy sokaig nem fogod tartani mert nem valtozatos vagy ha csak egy minta napot irtal akk az alapanyagok jok...
2017. máj. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nyilvan csak a mai nap lesz. Egyébként változatos lesz. A mennyiség miért fontos,ha nem fogyni akarok? Egyébként 1500 kalória körül van. 167 cm 57 kg vagyok.
2017. máj. 30. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!