Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A napi bevitt kalóriám keveseb...

A napi bevitt kalóriám kevesebb mint amit igényelne a kalóriadeficit szerint a szervezetem, ez probléma lehet hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Napi 1300-1500 kcal-t kellene bevinnem a fogyáshoz, belőttem hogy ennek kb 50%-a CH, 30%-a fehérje, 20%-a zsír legyen, ki is számoltam ez hány g, a fehérjebevitel meg is van minden nap, a CH és a zsír általában kevesebb mert nem tudok ilyen sokat enni.. Ilyen melegben meg főleg, a közérzetem nem kedveli ezt a sok kaját, másrészt meg ilyenkor több alacsonyabb kalóriatartalmú ételt fogyasztok, így mondjuk napi 1000 kalóriával is jól elvagyok. Nem fog ráállni a szervezetem a raktározásra, a kevesebb (de minőségi) tápanyagtól? Lesz eredmény így is?

Mellette igyekszem futni járni heti 3x, illetve itthon csinálok köredzéseket, majd ha vége a vizsgadiőszaknak, kondiba mennék inkább.

20/L



2017. jún. 3. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, ez probléma. 1000 kalória koplalás, nem számít, ha nem vagy éhes, a szervezeted éhezik
2017. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor igyekszem valamit még beiktatni :) Köszönöm!
2017. jún. 4. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után szinte nulla lesz az energiaszinted, állandóan álmos, levert leszel. Én több, mint egy évig ettem napi 800-1200 kcalt, nem fogyokura miatt, hanem mert nem volt étvágyam. Egy idő után semmire sem maradt energiám, lepcsőn mentem fel és éreztem a lábamban a fáradságot, remeget a kezem mindig amikor jöttem haza a boltból es cippeltem a szatyrot. Most két hónapja munkaképtelen vagyok, orvosi kezelés alatt vagyok. Szóval az ilyen nem vicc. Ha nem tudsz enni a melegben, akkor igyál pl. smootie nagyon jó mert gyorsan felszívodik.
2017. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg, erre nem is gondoltam :)

Sosem gondoltam volna hogy diéta alatt az lesz a problémám hogy nem fér belém több kaja, a napi szénhidrátnak úgyis csak a felét viszem be mert nem tudok nagyon már mit enni, eszek teljes kiőrlésű priítóst sonkával meg tükörtojással a tetején, gyümölcsös zabkását, kevés rizst a husim mellé de így is kevés papíron.

Köszi, megfogadom, és eszek rendesen, úgyis lemozgom :) amúgy sem akarok koplalni, ostobaság :D meg szeretek is sajnos enni, ennek a következménye hogy most diétáznom kell :D

2017. jún. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!